1 2 następna ostatnia

Czy Twoi bliscy rozwiązali już „Test wiedzy SKO”?
Zaproś rodzinę do rywalizacji na wiedzę!
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA

Z okazji ŚDO, na podsumowanie naszych październikowych działań promujących ideę oszczędzania, mamy dla Was kilka przydatnych wskazówek...

18

Już po raz 17. ratujemy zabytkowe pomniki kolskiego cmentarza

31 października 2017r., wychowankowie Naszej szkoły już po raz 17. uczestniczyli w akcji Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą - "Ratujemy zabytkowe pomniki kolskiego cmentarza."

8

Witamy w SKO!!!

Miło nam ogłosić, że nasza drużyna SKO powiększyła się o nowego ucznia.

34

Eryka sukces w oszczędzaniu...

Z wielką radością przedstawiamy Eryka, który zapełnił swoją pierwszą Tabliczkę Oszczędności w ciągu 2.dni !

10

Na tropie oszczędzania...

Po zakończonych w szkole zajęciach nt:"Oszczędzanie- co to jest?", nasi uczniowie z oddziału I-IV-V-VI odwiedzili oddział 1 PKO Banku Polskiego w Kole.

12

"Oszczędzanie - co to jest?"

25 października 2017r., opiekunowie SKO przeprowadzili kolejne zajęcia dotyczące oszczędzania, tym razem dla uczniów z oddziału I-IV-V-VI szkoły podstawowej.

4

Jesienny Złaz Hufca ZHP

W dniu 20 października 2017r. Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku działająca w naszej szkole wzięła udział w Jesiennym Złazie Hufca ZHP, który odbył się tym razem w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole.

10

Zaproszenie do konkursu plastycznego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Fajowy, SKO- wy portfelik dla pancernika Hatetepesa".

15

Misja Oszczędzanie!!!

Pod takim hasłem przebiegały dzisiejsze zajęcia dla SKO-wiczów z klasy IV-V "s".

9

Zbiórka makulatury z SKO

Akcja zbiórki makulatury z SKO przynosi już pierwsze efekty...

24
1 2 następna ostatnia