1 2 następna ostatnia

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
58
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Arek laureatem konkursu plastycznego

29 października 2015r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Polska Złota Jesień."

30

IX Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych

28 października 2015r. w Koninie odbył się IX Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych, w którym uczestniczyło 70 zawodników z siedmiu klubów.

2

Święto Dyni

29 października 2015r. zorganizowano szkolną zabawę, której motywem przewodnim był dynia.

1

Ratujemy zabytkowe pomniki kolskiego cmentarza

28 października 2015r., wychowankowie Naszej szkoły już po raz 15. uczestniczyli w akcji Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą - "Ratujemy zabytkowe pomniki kolskiego cmentarza."

7

Rozmów o bezpieczeństwie nigdy dość...

21 października 2015r. odbyło się spotkanie wychowanków Internatu z Panią Anią Drynkowską - policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Kole, poświęcone bezpieczeństwu dzieci na drodze.

4

Odzyskomania

Od listopada 2014r. Nasz Ośrodek bierze udział w akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii w ramach programu Odzyskomania.pl, którego organizatorem jest Fundacja Alter Eko, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Środowiska.

14

Żyrafa Lokatka to ja!

To temat konkursu plastycznego, jaki ogłosili opiekunowie SKO dla wychowanków Naszego Ośrodka.

10

Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku święto wszystkich pracowników oświaty obchodziliśmy wyjątkowo już 12 października 2015r.

2

RAZEM DBAMY O UŚMIECHY

8 października 2015r., w ramach programu " Radosny uśmiech", odbyła się pokazowa lekcja prawidłowej higieny jamy ustnej.

7

ŚWIATOWY DZIEŃ DRZEWA

8 października 2015r. z okazji Światowego Dnia Drzewa uczniowie z klas 0-III spotkali się na wspólnej lekcji.

3
1 2 następna ostatnia