1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Finał pełen niespodzianek

W środę, 31.01.2018r., odbyło się podsumowanie projektu SKO "Wszystko na temat pieniędzy", który realizowany był w naszej placówce we współpracy z PKO Bank Polski oddział 1 w Kole.

11

Pieniądze wokół nas

Pod takim hasłem, w dniu 25.01.2018r., odbył się szkolny konkurs przygotowany przez SKO.

22

Drugi tydzień projektu SKO już za nami...

Dziś mija drugi tydzień realizacji projektu edukacyjnego SKO i PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole "Wszystko na temat pieniędzy".

8

Stwórz komiks na konkurs SKO

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rabce - Zdrój przy współudziale PKO BP Oddział Rabka – Zdrój oraz Oddział Regionalny PKO BP Kraków, zaprasza do udziału w konkursie "Cyberprzemoc. Zagrożenia w sieci".

12

"Wiem wszystko o SKO"

W dniu dzisiejszym odbył się szkolny konkurs wiedzy o SKO pt. "Wiem wszystko o SKO"

22

Pierwszy tydzień projektu SKO za nami...

Dziś mija pierwszy tydzień realizacji projektu edukacyjnego SKO i PKO Polskiego oddział 1 w Kole "Wszystko na temat pieniędzy".

8
1 2 3 następna ostatnia