1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Styczniowe lekcje z SKO

W ramach realizowanego projektu edukacyjnego "Budżet bez tajemnic" przeprowadziliśmy dla naszych uczniów szereg zajęć, w czasie których przybliżyliśmy im zagadnienia przydatne w życiu codziennym do racjonalnego gospodarowania finansami osobistymi i rodzinnymi.

50

Karnawałowy bal maskowy

W środę, 25 stycznia 2017 r., Samorząd Szkolny zorganizował szkolną zabawę karnawałową.

16

Rodzice na blogu SKO

W piątek, 27 stycznia 2017r., zachęcaliśmy rodziców naszych wychowanków do odwiedzania bloga SOSW w Kole.

13

To był koncert .....

Wychowanków mieszkających w SOSW ( Internat) odwiedzili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia – z klasy saksofonu wraz z nauczycielem prowadzącym mgr Mariuszem Szar.

27

WOŚP 2017

Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku działająca przy SOSW w Kole już po raz trzeci włączyła się w Ogólnopolską zbiórkę WOŚP. Nasza drużyna dołożyła do tej kwoty swoją cegiełkę, udało nam się zebrać ok. 410 zł.

2

Przedsiębiorcza wycieczka do Wood-Mizer

W środę, 18 stycznia 2017r., uczniowie klasy III ZSZ wraz z: Krystyną Wasilewską - vice dyrektor i Krzysztofem Sójeckim - wychowawcą klasy i opiekunem SKO, odwiedzili firmę Wood- Mizer w Kole.

6

MOJA SKARBONKA

Szkolna Kasa Oszczędności, Koło Plastyczne "Plaster" oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zaprasza wszystkich wychowanków Naszego Ośrodka do udziału w konkursie plastycznym "MOJA SKARBONKA"

6
1 2 następna ostatnia