1 2 3 następna ostatnia

Ogłaszam wakacje!
Kolejny rok szkolny z SKO za nami.
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

2017 – ROK RZEKI WISŁY

Wisła jest najdłuższą polską rzeką, jest uważana przez wielu Polaków za symbol naszej Ojczyzny – określana jest też często jako "królowa polskich rzek". W 550 rocznicę pierwszego wolnego flisu na rzece Wiśle przyłączyliśmy się do obchodów jej święta.

17

Nasza Kronika

14 czerwca 2017r. wysłaliśmy Kronikę SKO do naszego opiekuna w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole.

12

Dzień Rodziny

2 czerwca 2017r., odbył się szkolny festyn z okazji Dnia Rodziny.

6

Podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielki Błękit”

12 czerwca 2017r., w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Wielki Błękit”. Organizatorami konkursu byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole – Klub Przyrodnika i Popołudniowy Klub Książkolubów oraz Powiatowa ...

26

Nakrętki zebrane i gotowe do odbioru

Przygotowaliśmy dla mamy Antka kolejną partię plastikowych nakrętek, które pomogą wesprzeć jego kosztowną i długotrwałą rehabilitację.

5

Rajd Rowerowy dla Osób z Niepełnosprawnością

W dniu 03.06.2017 odbył się Rajd Rowerowy dla Osób z Niepełnosprawnością. Jego organizatorami byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole i Stowarzyszenie „Przyjaciele Świętego Mikołaja”.

17

XI. INTEGRACYJNE ZAWODY WĘDKARSKIE POWIATU KOLSKIEGO

1 czerwca 2017r. , nad Zalewem Ruszkowskim, odbyły się XI Integracyjne Zawody Wędkarskie Powiatu Kolskiego.

11

Piknik SKO pełen niespodzianek

We wtorek, 6 czerwca 2017r., PKO Bank Polski oddział 1 w Kole wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole zorganizował Piknik SKO.

25
1 2 3 następna ostatnia