1 2 3 następna ostatnia


SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Zbiórka makulatury z SKO

Akcja zbiórki makulatury z SKO przynosi już pierwsze efekty...

8

Zaczytani SKO-wicze

16 października 2017r. byliśmy na spotkaniu czytelniczym w Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

7

"SKO-wa ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI""

Zapraszamy wszystkich wychowanków Naszego Ośrodka do udziału w konkursie plastycznym "SKO-wa ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI"

11

3...2...1...start

Ruszyła III. edycja Szkolnej Loterii SKO, która będzie trwała przez cały rok szkolny 2017/2018.

10

Gazetka SKO

Na korytarzu szkolnym pojawiła się nowa gazetka SKO. Służy ona promowaniu SKO oraz informowaniu o naszych działaniach na rzecz edukacji ekonomicznej dzieci i młodzieży.

2

Jesteśmy po przeprowadzce

Od 1 września 2017r. nasza szkoła zmieniła adres. Po wakacyjnej przeprowadzce i zagospodarowaniu budynku, które trwało przez cały wrzesień i pierwsze tygodnie października, przystępujemy do wytężonej pracy na rzecz SKO. Na początek - przypominamy o naszych akcjach:)

2

Turnus w Wiśle

Od 19 do 30 czerwca 2017r, grupa wychowanków naszego Ośrodka przebywa na Turnusie Rehabilitacyjno-Terapeutycznym w Wiśle.

51

Podziękowania i nagrody od SKO

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 wręczyliśmy dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy aktywnie wspierali naszą działalność oraz przyczynili się do sukcesów akcji i zbiórek prowadzonych przez SKO.

9

2017 – ROK RZEKI WISŁY

Wisła jest najdłuższą polską rzeką, jest uważana przez wielu Polaków za symbol naszej Ojczyzny – określana jest też często jako "królowa polskich rzek". W 550 rocznicę pierwszego wolnego flisu na rzece Wiśle przyłączyliśmy się do obchodów jej święta.

18
1 2 3 następna ostatnia