1 2 3 następna ostatnia


SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

"SKOwo" z wizytą w banku

We wtorek,25 września br.,uczniowie należący do Klubu Młodego SKO-wicza "SKOwo" odwiedzili kolski oddział PKO Banku Polskiego.

1

Super promocja naszego bloga

Od dzisiaj nasz blog i SKO będą widoczne i rozpoznawalne w całym mieście.

14

Promujemy SKO i nasz konkurs

Trzy lokalne portale internetowe zamieściły informacje promujące Konkurs "Poradnik o oszczędzaniu", zorganizowany przez naszą SKO, Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole pod patronatem kolskiego oddziału PKO Banku Polskiego.

11

Zapraszamy do konkursu SKO "Poradnik o oszczędzaniu"

Szkolna Kasa Oszczędności przy Specjalnym Ośrodku Szklono- Wychowawczym w Kole, Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole pod patronatem PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w konkursie plastycznym: "Poradnik o oszczędzaniu"

19

"SKOwo" wkracza w świat pieniędzy

W Klubie Młodego SKO-wicza "SKOwo" odbyły się drugie zajęcia z wykorzystaniem "Dziecięcego przewodnika po świecie pieniędzy - Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki."

16

Witamy w SKO :)

Miło nam ogłosić, że nasza drużyna SKO powiększyła się o nowego ucznia.

20

Nasz pomysł na promocję bloga

W środę nasi najmłodsi SKO-wicze, ubrani w "firmowe" koszulki, pełni zapału i pozytywnej energii promowali w szkole Bloga SOSW w Kole.

21

Piszą o nas w mieście i w powiecie

Ukazały się dwa kolejne artykułu promujące nasze SKO, prowadzonego bloga oraz program SKO PKO Banku Polskiego.

24

"MAJSTERKOWO" czyli warsztaty w Castoramie

13 września 2018r. uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w warsztatach organizowanych w Castoramie w Koninie, w ramach akcji „Majsterkowo”.

18

Możecie o nas przeczytać

Lokalny portal internetowy www.okraglemiasto.pl zamieścił artykuł promujący SKO działającą w naszej placówce.

26
1 2 3 następna ostatnia