1 2 3 4 21 następna

Kreatywnie z Lokatką
Przeczytaj książeczkę o Kubie Pieniążku i przygotuj plakat zachęcający Twoich kolegów do bycia przedsiębiorczymi.
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Nasze SKO w kolskiej telewizji kablowej

Podczas I. Międzyośrodkowej Olimpiady Ekonomicznej SKO odwiedzili nas reporterzy Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole.

17

SKO zaprasza na wystawę do PKO Banku Polskiego w Kole

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy prac - skarbonek, które wykonali nasi wychowankowie w ramach konkursu SKO "Moja skarbonka."

8

Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zespołu Downa. W tym roku miał on wyjątkową oprawę artystyczną - oprócz występów naszego Zespołu Wokalno-Muzycznego, mogliśmy obejrzeć również występy uczniów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Brudzewie i Zespołu Szkół nr 1 w Kole.

7

Wiosna ach to ty...

21 marca, jak obyczaj nakazuje, w naszej szkole oficjalnie powitaliśmy jedną z najpiękniejszych pór roku jaką jest Wiosna. Pierwszy dzień wiosny postrzegany jako koniec zimowego uśpienia i czas budzenia przyrody do życia.

5

Najpiękniejsze Mini - Marzanny wybrane:)

Podczas szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny zaprezentowaliśmy wykonane przez uczniów Mini-Marzanny i ogłosiliśmy zwycięzców.

8

Prosimy - Głosujcie na naszą Jagusię !

Pierwszego marca wybraliśmy Miss Publiczności wśród szmacianych laleczek . Wygrała Jagusia. Zachęcamy was do głosowania na naszą Jagusię. Laleczka, która zdobędzie najwięcej głosów WYGRA KONCERT MAJKI JEŻOWSKIEJ dla swojej szkoły.

14

Grand Prix dla Michała:)

13 marca 2017 roku odbył się w Miejskim Domu Kultury w Kole VI Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej.

16

I. Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO

16 marca 2017r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Św.Mikołaja w Kole odbyła się I. Międzyośrodkowa Olimpiada Ekonomiczna SKO, która została przygotowana we współpracy z PKO Bankiem Polskim oddział1 w Kole oraz Starostwem Powiatowym w Kole.

21

Głośne czytanie z udziałem rodziców

Dnia 13 marca 2017 r. w klasach II – V szkoły podstawowej odbyło się głośne czytanie z udziałem rodziców.

20

Aktualności SKO

Na szkolnym korytarzu zaprezentowaliśmy kolejną gazetkę SKO, której tematem przewodnim są banki.

20
1 2 3 4 21 następna