1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
25
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

II. miejsce na Olimpiadzie Matematyczno-Przyrodniczej

16 maja 2018r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Turku odbyła się IX Międzyośrodkowa Olimpiada Matematyczno-Przyrodnicza.

12

"KOCHAM CIĘ, POLSKO!"

Maj to szczególny miesiąc w historii Polski i ważne jest, aby każdy z nas wiedział i pamiętał, co symbolizują czerwone kartki w kalendarzu. Doskonałą okazją do tego okazał się I Turniej Szkolny pod hasłem „Kocham Cię, Polsko!”, który odbył się 11 maja br.

6

Książki od SKO

Na półki biblioteki szkolnej trafiły książki zakupione przez SKO za pieniądze pochodzące ze zbiórki makulatury.

9

Szkolny konkurs "Polska - moja ojczyzna"

W dniach 7-9 maja odbył się Szkolny Konkurs "Polska – moja ojczyzna" z zakresu edukacji geograficznej i czytelniczej, który zorganizowali: SKO, Zespół Nauczycieli Przedmiotów Matematyczno-Przyrodniczych i Zespół Humanistów.

9

Nagroda jest już w szkole:)

Przypominamy, że prowadzony w naszej szkole blog SKO zdobył tytuł "SKO Blog Miesiąca Marca".

16

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO- kwiecień 2018 r.

W środę,9 maja 2018 r, odbyło się losowanie konkursowych kuponów, które przez cały kwiecień były wypełniane i wrzucane do urny SKO.

16

Majowa gazetka SKO

Maj to miesiąc poświęcony zdrowemu odżywianiu oraz niemarnowaniu żywności.

9

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "JESTEM EKO z SKO"

Miło nam przedstawić laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "JESTEM EKO z SKO", których wybrała, powołana przez organizatorów, Komisja Konkursowa w dniu 07 maja 2018r.

20

" JESTEM EKO z SKO" - kulisy konkursu

W dniu dzisiejszym zebrała się Komisja Konkursowa w składzie: Monika Ledzion - nauczyciel SOSW w Kole, Elżbieta Budzińska- dyrektor SOSW w Kole oraz Daria Budner - opiekun SKO w PKO Banku Polskim oddział 1 w Kole, aby dokonać oceny prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "JESTEM EKO z SK ...

9

Możecie przeczytać ....

trzy artykułu o naszej szkolnej uroczystości z okazji Dnia Ziemi, które ukazały się na lokalnych portalach internetowych.

49
1 2 3 następna ostatnia