1 2 3 4 23 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Lekcja zdrowia z SKO

We wtorek, 25 kwietnia, opiekunowie SKO wraz z wychowawcą klasy II-III-IV, przeprowadzili zajęcia dla uczniów na temat zdrowego odżywiania.

5

"Kocham Cię, Ziemio!"

Pod takim hasłem SKO wraz z Klubem Przyrodnika przygotowało tegoroczne obchody Dnia Ziemi.

8

Gratulujemy naszym uczniom:)

Dla uczczenia jubileuszu stulecia emisji kolskich banknotów SKO działające w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole wraz z Muzeum Technik Ceramicznych w Kole oraz kolskim oddziałem PKO BP zorganizowali ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych na projekt współczes ...

11

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wielki Błękit"

Kluby: Popołudniowy Książkolubów i Przyrodnika przy Specjalnym Ośrodku Szklono-Wychowawczym w Kole oraz Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole zapraszają do udziału w konkursie plastycznym: "Wielki Błękit"

18

Wielkanocne świętowanie w SOSW

Poniedziałek upłynął w naszej szkole pod hasłem Świąt Wielkiej Nocy.

12

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ MODA Z SKO”

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Moda z SKO"

40

Witamy w SKO!!!

Miło nam ogłosić, że mamy w SKO nowego ucznia.

19

O bankomacie i wpłatomacie

We wtorek, 04 kwietnia br.,na zaproszenie opiekunów SKO, uczniów klasy II-III-IV odwiedziła pani Ania Wilawer z PKO Banku Polskiego oddział 1 w Kole.

8
1 2 3 4 23 następna