1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

III Ogólnopolski Konkurs Matematyczny – Szczecin 2018

W środę, 14 marca 2018r., wychowankowie naszego Ośrodka odwiedzili Szczecin, aby wziąć udział w III Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym dla uczniów Branżowych Szkół Specjalnych I Stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej oraz zwiedzić to urokliwe, portowe miasto.

11

Jak mądrze wydawać pieniądze?

SKO-wicze z klasy I. uczestniczyli w kolejnych zajęciach zrealizowanych w oparciu o "Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki."

26

Witamy w SKO!!!

Miło nam ogłosić, że nasza drużyna SKO powiększyła się o nowego ucznia.

18

Pierwszoklasiści wkraczają w świat pieniędzy

Dla naszych najmłodszych SKO-wiczów z klasy I przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy pierwsze zajęcia z wykorzystaniem "Dziecięcego przewodnika po świecie pieniędzy - Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki."

7

Nowy miesiąc - nowa gazetka

Marzec to miesiąc poświęcony współpracy z PKO Bankiem Polskim i wykorzystaniu materiałów edukacyjnych SKO.

13

„Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało”

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mętowie zaprosiła nas do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na najładniejszą i najciekawszą zakładkę do książki pod hasłem: „Zakładkę zrób wspaniałą, aby lepiej się czytało”.

18

Mamy własne SKO-we logo!!!

W dniu dzisiejszym rozstrzygnęliśmy szkolny konkurs plastyczny na "Nasze własne SKO-we logo."

19

"Wiosenna pocztówka z motywem SKO"

SKO w Szkole Podstawowej w Jasienicy zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosenna pocztówka z motywem SKO", przygotowanym we współpracy z oddziałem PKO Banku Polskiego w Tłuszczu.

5

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO- luty 2018

W czwartek,01 marca 2018r, odbyło się losowanie konkursowych kuponów, które przez cały luty były wypełniane i wrzucane do urny SKO.

8
1 2 3 następna ostatnia