1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Zawodowa oraz Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Zbiórka makulatury z SKO

We wtorek, 12 grudnia, spakowaliśmy i oddaliśmy do punktu skupu makulaturę, którą zbierała cała szkoła w ramach akcji SKO.

13

Przedsiębiorczość w praktyce

W ramach grudniowej akcji "Przedsiębiorcze czwartki z SKO" uczniowie kl. II-III upiekli przepyszne ciasto karmelowe.

6

Zbieramy, aby pomagać Justynce

W bieżącym roku szkolnym zbieramy nakrętki z SKO dla Justynki.

33

To już 15. Festiwal

8 grudnia 2017r. na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole odbył się XV Integracyjny Festiwal Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży Koło 2017.

3

Imieniny szkoły

6 grudnia, w Mikołajki, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Św.Mikołaja w Kole świętował kolejne imieniny. Tym razem były one dość szczególne, bo w nowej siedzibie. Z tego też powodu miały one przebieg bardziej uroczysty niż zwykle.

7

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO- listopad 2017

W czwartek,7 grudnia, odbyło się losowanie konkursowych kuponów, które przez cały listopad były wypełniane i wrzucane do urny SKO.

9

Przedsiębiorcze czwartki z SKO

Grudzień w SKO to miesiąc przedsiębiorczości. Aby zachęcić naszych SKO-wiczów do bycia przedsiębiorczymi zainaugurowaliśmy w dniu dzisiejszym akcję "Przedsiębiorcze czwartki z SKO".

5

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ z SKO

To hasło przewodnie nowej gazetki ściennej SKO na szkolnym korytarzu.

18
1 2 3 następna ostatnia