1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

Slonko

Slonko

Szkoła Podstawowa nr 4 im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu

Spotkanie z burmistrzem

29 maja naszą szkołę odwiedził Pan Burmistrz Arkadiusz Słowiński. Spotkanie z Panem Burmistrzem miało na celu przybliżenie nam zagadnień związanych lokalną samorządnością, sprawowaniem roli Burmistrza oraz zadań Rady Miasta.

3

Dni Lubania

Pod koniec roku szkolnego, w środę 26 czerwca, w naszej szkole odbyły się dni Lubania na sali gimnastycznej. Pogoda w tych dniacvh nam nie dopisała, dlatego też nie mieliśmy szerokiej publiczności, nie przeszkodziło to jednak dobrej zabawie. Przez cztery godziny nasi uczniowie prezentowali swoje pop ...

3

Wycieczka- Kotlina Kłodzka

Klasa IVc oraz klasy IIIb, IIa

4

Piechotą do Leśnej, czemu nie ?

Rajd pieszy klas VIa, VIc

7

Po wakacjach

Wspomnienia tego co już minęło ciągle powracają, najwięcej działo się w maju i w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego. Zielone szkoły, wycieczki, imprezy okolicznościowe, to wszystko będzie nam przypominało stary, ale udany rok szkolny. W obecnym roku będzie tak samo, a nawet lepiej.

3
1