1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

Słoneczne Gąski

Słoneczne Gąski

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego!

Gratulujemy Nikoli - wygranej w konkursie fotograficznym!

4

Nowi członkowie SKO

Witam nowych członków SKO.

30

Pozdrowienia z Rosji.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom za pieniądze na zakup książek. Członkowie polonijnego stowarzyszenia "Rodzina" bardzo się ucieszyli z książek które im zawiozłam. Wiele radości sprawiły również gadżety z logo SKO. Przywiozłam z Rosji moc wspomnień, zdjęć i pozdrowień dla Was moi czyte ...

8

Prośba o wsparcie finansowe.

SKŁADAMY SŁONECZNE ŻYCZENIA ZE SŁONECZNYCH GĄSEK DLA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI I DZIECI. Zapraszamy do wspólnej zabawy z SKO. Prośba o wsparcie akcji zakupu książek dla Polonii z Omska.

4

Rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące oszczędzanie w SKO!

Konkurs na hasło, slogan zachęcający do oszczędzania w szkolnym kole SKO rozstrzygnięty. Wygrały: Magda Sokalska z klasy VI oraz Natalia Kukowska, Kamila Gajdek i Amelia Wrochniak z klasy II a. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne gadżety.

3

Konkurs na hasło, slogan promujący oszczędzanie.

W bieżącym roku uczestniczymy w Konkursie na SZKOLNY BLOG. Pomóż nam wygrać! Zajrzyj na stronę WWW.szkolneblogi.pl/blogi/sloneczne-gaski i oddaj swój głos na nasz Blog SŁONECZNE GĄSKI! Liczymy na TWOJĄ pomoc!!! Zachęcam również do brania udziału w wewnątrzszkolnych konkursach SKO. Dodatkowe inf ...

2

wrzesień

Opis działań podjętych we wrześniu.

8
1