1


SKOŻABNICA

SKOŻABNICA

Już 11 lat działa Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej w Żabnicy . Od 4 lat uczestniczymy w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO , jutro w PKO" .Staramy się od wielu lat w szkole propagować akcje związane z oszczędzaniem m.in. "Góra Grosza" , "Zamieniamy papier na leki" czy "Nakrętka dla niepełnosprawnych" . We współpracy z PKO BP organizujemy lekcje i pogadanki związane z podstawami ekonomii i bankowości .W swoich działaniach współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci i Spółdzieln

Walczymy w "Maratonie Makulaturowym"

Już prawie trzy miesiące trwa XIII edycja konkursu „Maraton Makulaturowy - zamieniamy papier na leki", organizowanego przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie we współpracy z dziećmi i młodzieżą ze Szczecina i okolic oraz firmą REMONDIS Sp. z o.o. i EKO-PUNKT Organizacja Odzysku S.A.

7

Uczniowie z Żabnicy po raz kolejny w gryfińskim sztabie WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. księcia Barnima I w Żabnicy będą jak zwykle wśród kwestujących na ten szlachetny cel .

0

Kolejna "Góra Grosza" przeszła do historii

Już po raz dwunasty dzieci ze Szkoły Podstawowej im. księcia Barnima I w Żabnicy przyłączyły się do akcji „Góra Grosza”. Akcja ta na stałe wpisana jest w kalendarz wydarzeń szkoły, a koordynuje ją Szkolna Kasa Oszczędności.

0
1