1


SKOŻABNICA

SKOŻABNICA

Już 11 lat działa Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej w Żabnicy . Od 4 lat uczestniczymy w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO , jutro w PKO" .Staramy się od wielu lat w szkole propagować akcje związane z oszczędzaniem m.in. "Góra Grosza" , "Zamieniamy papier na leki" czy "Nakrętka dla niepełnosprawnych" . We współpracy z PKO BP organizujemy lekcje i pogadanki związane z podstawami ekonomii i bankowości .W swoich działaniach współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci i Spółdzieln

Kolejna lekcja z "Dziecięcego przewodnika po świecie pieniędzy"

Uczniowie klasy II po raz kolejny wzięli udział w ramach zajęć świetlicowych w zajęciach edukacji finansowej .Wykorzystano na nich publikację "Przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki" przekazaną przez PKO BP .

0

Podsumowanie finału WOŚP

Jak zwykle od wielu lat uczniowie Szkoły Podstawowej im. księcia Barnima I w Żabnicy kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Pomimo nie najlepszej pogody zbiórka zakończyła się sukcesem .

0

Akcja "Wszystkie kolory świata" dotarła do Żabnicy

Czy pomaganie jest przyjemne? Czy szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Aby poznać odpowiedź na te pytania, trzeba wziąć udział w światowym projekcie UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA .

0

Zajęcia "Czy pieniądze są nam potrzebne?"

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności pani Barbara Fuks przeprowadziła 3 stycznia 2012 roku w ramach zajęć świetlicowych zajęcia z użyciem materiałów przekazanych placówce w ramach programu edukacyjnego SKO prowadzonego przez PKO Bank Polski

0
1