1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

POMAGAMY WERONICE

22 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna na rzecz naszej młodszej koleżanki.

0

DZIEŃ ZIEMI

Międzynarodowy Dzień Ziemi jest coroczną akcją mającą na celu propagowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców naszej planety. W naszej szkole akcja sprzątania pobliskich miejsc wokół szkoły stała się już tradycją. Uczniowie uczcili ten dzień konkursem "Mam talent" na cześć naszej planety.

0

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA

Przed Świętami Wielkiej Nocy został ogłoszony szkolny Konkurs Plastyczny pt. "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna". Celem konkursu było kultywowanie zwyczajów i tradycji wielkanocnych, pobudzanie , i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci.

0
1