1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

Jasełka Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który czekają nie tylko dorośli, ale również i dzieci. Uczniowie klasy IVa przygotowali i wystawili „Jasełka Bożonarodzeniowe" dla wszystkich przedszkolaków i uczniów ZS w Wójcinie. Po przedstawieniu jasełkowym uczniowie wszystkich klas podcza ...

1

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

0

Szkolny Konkurs Plastyczny "Szopka bożonarodzeniowa".

Konkurs był skierowany do uczniów kl. I-VI i miał na celu poznanie chrześcijańskiej wymowy świątecznych zwyczajów związanych z domowym przygotowaniem szopki bożonarodzeniowej oraz prezentacji twórczości i pomysłowości dzieci.

0

WITAMY MIKOŁAJA!

Dzień mikołajek, To nie dzień bajek, Tu wszystko stać prawdziwe się może, Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja Możesz być pewny - on Ci pomoże!

0

Wycieczka do Opola - 4.12.2014r.

"(...) teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd." J. Kulmowa

0
1