1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

KIERMASZ ŚWIATECZNY SKO

Od środy- 30 listopada prowadzimy "Świąteczny kiermasz" . Sprzedajemy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczymy na wyjazd do kina. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji!

0

GÓRA GROSZA

Od 21 listopada trwa akcja "Góra grosza". Uczniowie naszej szkoły chcą w ten sposób pomóc dzieciom potrzebującym. Każda klasa przygotowała puszkę, do której chętni uczniowie wrzucają grosiki. W grudniu podliczymy pieniądze i wyślemy do fundacji. Zachęcamy wszystkich : POMÓŻMY CHORY ...

0

Trochę historii

Narodowe Święto Niepodległości

1

ZARABIAMY - OSZCZĘDZAMY

Na dyskotece andrzejkowej 25 listopada 2016r. członkowie SKO z klas szóstych sprzedawali mufiny, które sami przygotowali ( z pomocą rodziców). Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mufinki były tak smaczne, że rozeszły się w mig. Zarobione pieniądze odkładamy na wyjazd do kina. S ...

1
1