1


SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

GÓRA GROSZA

Jak co roku nasza szkoła włącza się do akcji "Góra Grosza". Zapraszamy uczniów, rodziców, mieszkańców naszej wsi do udziału w tym przedsięwzięciu.

0

Na Świętego Andrzeja pannom z wróżb nadzieja !

W dniu 26.11.2015r w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Każdy mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi na parkiecie. W trakcie zabawy organizowane były różne konkursy, które wyłoniły najzwinniejszych tancerzy.Tajemniczości wieczoru dodały liczne wróżby.

0

Z EKOLOGIĄ NA TY

Jak ważna jest ochrona środowiska w którym żyjemy nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Dlatego Powiat Wieruszowski corocznie, w ramach swoich możliwości finansowych realizuje zadania z zakresu edukacji ekologicznej.

0

Święto Niepodległości

Dzień 11. listopada, to symbol walki o wolność, znak wiary i zwycięstwa. Szczególnego wydźwięku emocjonalnego nabierają wtedy słowa: niepodległość, patriotyzm, walka o wolność. Jednak o wolności nie musimy mówić tylko wzniośle i patetycznie. Wolność, to także szczęście, radość, zabawa.

3

80 lat SKO

"SKO to jest to"

3
1