1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
6
Blog SKO

SKO Wójcin

SKO Wójcin

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Wójcinie. Może coś więcej o nas! Szkoła nasza położona jest na południu województwa łódzkiego. Choć jest to mała szkółka, to posiadamy dużo chęci do podejmowania różnorodnych zadań, wspierają nas w tych przedsięwzięciach nasi wychowawcy. Organizujemy różne akcje charytatywne, ekologiczne uczymy się przedsiębiorczości poprzez udział konkursach, a zwłaszcza uczymy się oszczędzać w SKO. Zapraszamy na naszą szkolną stronę. Prosimy o głosy!

Uczymy się przedsiębiorczości

W ramach akcji „Uczymy się przedsiębiorczości” w grudniu sprzedawaliśmy własnoręcznie wykonane kartki świąteczne- bożonarodzeniowe. Może nie było to do końca udane przedsięwzięcie ale każdy grosz się liczy aby móc wyjechać na wymarzoną wycieczkę. Uzbierane pieniądze zasilą nasze wspólne konto.

3

Życzenia na Nowy Rok

Życzymy Wam Nowego roku pełnego optymizmu, radości, szczęścia i powodzenia. Niech w nadchodzącym roku 2018 spełnią się Wasze wszystkie marzenia!

1
1