1 2 następna ostatnia

10/10 w Teście Wiedzy Ekonomicznej? To możliwe!
Przeczytaj wskazówki, które ułatwią Ci zdobycie maksymalnej liczby punktów.
7
Blog SKO

SKO Tychnowy

SKO Tychnowy

Szkoła Podstawowa im. Marii Kotlarz w Tychnowach, to placówka oświatowa położona w powiecie kwidzyńskim. Zachęcamy do oglądania naszej działalności, głosowania i komentowania.

,,Podaruj gazecie jej siódme życie".

Od września uczniowie naszej szkoły kontynuują zbiórkę makulatury w ramach projektu zakładów International Paper ,, Podaruj gazecie jej siódme życie".

5

Dziś Tłusty Czwartek!

Tłusty Czwartek dzisiaj mamy do jedzenia pączków - wszystkich SKO-wiczów zapraszamy!

11

Gratulujemy !

Cieszymy się, że rośnie liczba uczniów, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania. I takim wyzwaniem jest oszczędzanie w Szkolnej Kasie Oszczędności.

4

Nakrętki zbieramy- chętnie pomagamy!

Od kilku lat nasza szkoła pomaga podopiecznym Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą".

3

Walentynka

W dzień świętego Walentego rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejsze serce walentynkowe. Organizatorem konkursu byli- Samorząd Uczniowski i Szkolna Kasa Oszczędności. Powołana komisja, oceniła i przyznała punkty, które wliczone zostaną do konkursu - ,,Klasa na medal".

12

ZABAWA WALENTYNKOWA

Szkolna Kasa Oszczędności i Samorząd Uczniowski wspólnymi siłami przygotowali zabawę walentynkowo- karnawałową. Zadaniem klas IV-VI było przygotowanie i przebranie się całej klasy w strój karnawałowy. Była to jedna z konkurencji przygotowana na konkurs klas- ,,Klasa na medal". W tym dniu czynna by ...

7

Bal karnawałowy.

Nasza mała gromada SKO- wiczów pojechała w odwiedziny do ,,starych znajomych" z ZS Sadlinki. Była super zabawa- bal karnawałowy. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Wśród nas obecni byli piraci, rycerze oraz księżniczki, ale najwięcej było kolorowych trolli.

5

Biwak- ,,Kareta z piernika" ( sobota)

W sobotę 17 grudnia po po porannej gimnastyce i smacznym śniadaniu, wszyscy dzielnie wzięli się do pieczenia i ozdabiania bożonarodzeniowych pierniczków pod okiem zaprzyjaźnionych mam naszych zuchowych SKO-wiczów. Po skończonej pracy i posprzątaniu gromady ruszyły do zabawy na przyszkolnym placu za ...

7

Biwak- ,,Kareta z piernika" ( piątek)

W ostatni przedświąteczny weekend zuchy z próbnej gromady z Tychnów, 2 Gromady Zuchowej "Odważne Tygrysy" z Hufca Kwidzyn oraz 4 Gromady Zuchowej "Niesamowicie Dzielne Smerfy" ze Sztumu spotkały się w Szkole Podstawowej im. Marii Kotlarz w Tychnowach na wspólnym biwaku. W piątkowy wieczór 16 gru ...

2

Kiermasz SKO- ,,Czar Bożego Narodzenia,,

Jak co roku w naszej szkole odbywa się kiermasz świąteczny - ,,Czar Bożego narodzenia,,

4
1 2 następna ostatnia