1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP3 Trzebnica

SP3 Trzebnica

SKO w naszej szkole działa już od 4 lat. Uczymy się wspólnie oszczędzać bawić i pracować. Co roku przybywa nowych członków którzy chętnie uczą się różnych form oszczędzania. Organizujemy kiermasze, konkursy, zabawy. Zbieramy makulaturę, plastikowe zakrętki. Zachęcamy innych uczniów do oszczędzania w SKO. "ZBIERAJ NA KSIĄŻECZKĘ TO POJEDZIESZ NA WYCIECZKĘ "

Wizyta w Teatrze Lalek

Chętnie jeździmy do Teatru Lalek we Wrocławiu. Miło, wesoło i kulturalnie spędzamy czas. Wszystkim polecamy taką formę spędzania wolnego czasu.

6

Konkurs SKO

Został ogłoszony konkurs na biżuterie SKO. Dzieci miały własnoręcznie wykonać dowolną ozdobę. Oto efekt końcowy.

3

Wspólne śniadanie

Wszyscy robiliśmy kolorowe i zdrowe kanapki. Każdy z nas zrobił małe ale smaczne ,,Dzieło sztuki". Następnie było wspólne śniadanie. Już wiemy co robić żeby posiłek był zdrowy i wesoły!!

0

Tablica SKO

W szkole zostały zrobione tablice informujące o pracy i działalności SKO. Wszyscy mogą zobaczyć jak pracujemy i odpoczywamy :) Zapraszamy do wspólnego oszczędzania.

0

Zakup sprzętu sportowego

Zakupiliśmy sprzęt sportowy dla klas 0 - III. Są to piłki, szarfy, woreczki i ,,Zośki". Będzie on wykorzystywany przez wszystkie dzieci na zajęciach ruchowych i wychowaniu fizycznym.

0

TAK SIĘ BAWIMY

Dzieci lubimy się uczyć i oszczędzać ale ale lubimy też wesoło się bawić.

0

Tablica SKO

W tym roku zostały powieszone tablice informacyjne z których można się dowiedzieć jak pracuje szkolne SKO.

2

Pomoc czworonogom

Wszystkie dzieci z naszej szkoły włączyły się w organizacje zbiórki podopiecznym Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Zebraliśmy karmę oraz materiały do wyścielenia legowisk. Dzięki rodzicom wszystko zostało dostarczone jeszcze przed mrozami. Opiekunowie i zwierzęta dziękują.

1

Wszystkie dzieciaki dokarmiają ptaki

I w tym roku dzieci z SKO nie zapomniały o zimujących u nas ptakach. Otworzyły stołówkę dla głodnych przyjaciół.

1

Edukacja rodziców

Rodzice zostali przeszkoleni przez p. Kasie pracownika BP PKO w Trzebnicy na temat nowego SKO. Spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem, rodzice zadawali wiele pytań na które p. Kasia wyczerpująco odpowiadała. Od tej pory nowe SKO cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

1
1 2 3 następna ostatnia