1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- etap kwietniowy
11
Blog SKO

SKO  PSP Wąsosz

SKO PSP Wąsosz

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających szkolny blog Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesław Chrobrego w Wąsoszu woj. dolnośląskie. Nasze szkolne oszczędzanie zaczęliśmy od października 2012r. Szeregi osób, które chcą poznać MOC OSZCZĘDZANIA coraz bardziej się wydłużają. Dziękuję wszystkim za częste odwiedzanie naszej strony - opiekun SKO

Kolejni członkowie SKO

Do grona osób oszczędzających dołączyła kolejna 30 uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali legitymacje członkowskie. Nowym SKO - wiczom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w oszczędzaniu.

57

Kronika SKO

Kronika działalności SKO Publicznej Szkoły Podstawowej w Wąsoszu edycja 2012/2013 została stworzona i wysłana. Dziękuję bardzo za pomoc moim SKO-wiczom.

13

Konkurs plastyczny "Jaki sport uprawiasz?"

PKO Bank Polski ogłasza wiosenny konkurs plastyczny pod hasłem „Jaki sport uprawiasz?”.

12

Casting na "twarz" okładki "Brawo Bank"

PKO Bank Polski ogłosił konkurs na "twarz" okładki "Brawo Banku"!

7

Zbieramy nakrętki

Zbieramy nakrętki i zachęcamy pozostałych naszych kolegów i koleżanki do włączenia się do akcji.

10

Dzień Ziemi

Świat sam sobie nie da rady, segregujmy więc odpady. Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole został ogłoszony konkurs na plakat zachęcający do segregacji odpadów. Czekamy na plakaty i wyniki.

4

Wiosenny piknik SKO

Członkowie aktywu SKO uczestniczyli w wiosennym pikniku "Tanie odpoczywanie". Czas spędziliśmy w naszym przepięknym Wąsoszu nad rzeką Orlą i nie tylko.

8

Wizyta w PKO Bank Polski

Dziś członkowie aktywu SKO wybrali się do PKO Bank Polski Odział 1 w Wąsoszu w celu zapoznania się podstawową działalnością tej instytucji. Wizyta była bardzo interesująca. Panie opowiadały o swojej pracy, metodach rozpoznawania fałszywych banknotów i urządzeniu do liczenia pieniędzy. Dziękujemy ...

6

Oszczędzam w SKO, bo marzę o ... klasa 0 "B"

Nasze szkolne sześciolatki wykonały piękne prace plastyczne na temat swoich marzeń. Oszczędzają, bo marzą o... - każdy przepięknie opowiadał o tym, co kupi za pieniądze odkładane na koncie SKO.

5
1 2 3 następna ostatnia