1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
7
Blog SKO

SKOPawłów

SKOPawłów

Serdecznie witamy na naszym blogu. Zachęcamy do oglądania, czytania i komentowania naszej szkolnej działalności SKO. Pozdrawiamy wszystkich członkow SKO:)

IX Zlot Miłośników Twórczości Ryszarda Kapuścińskiego

Po raz dziewiąty w Pawłowie spotkali się miłośnicy twórczości Ryszarda Kapuścińskiego. Miejsce zlotu nie jest przypadkowe. Tuż przed wybuchem wojny, w 1939 r. spędzał tu wakacje u swego wujka Józefa Bobko. Podczas pierwszego dnia zlotu odbył się konkurs „Życie i twórczość Ryszarda Kapuścińskiego".

0

Konkurs z języka angielskiego

Cele konkursu to promowanie wśród uczniów znajomości języka angielskiego oraz chęci pogłębiania wiedzy związanej z krajami angielskiego obszaru językowego.

1

Pomoc dla małej Nadii

Uczniowie naszej szkoły przekazali kilka tysięcy nakrętek zbieranych od początku roku szkolnego. Dziewczynka walczy z guzem mózgu i wciąż potrzebuje pomocy. Możesz pomóc i TY!

0

Konkurs recytatorski

Dnia 10 maja 2016 r odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski poezji Jana Kochanowskiego. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV-VI i gimnazjum. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich.

2

Konkurs pięknego malowania

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w konkursie plastycznym. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz zachęceni dzieci do oszczędzania z żyrafką Lokatką. Wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane od banku PKO BP.

1

Konkurs czytelniczy

Dnia 11 maja 2016 r odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs czytelniczy baśni braci Grimm. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci klas I-III, doskonalenie technik czytania oraz rozwój wyobraźni.

1

W rocznicę pacyfikacji Pawłowa

Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkół w Pawłowie.

0
1