1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
7
Blog SKO

SKOPawłów

SKOPawłów

Serdecznie witamy na naszym blogu. Zachęcamy do oglądania, czytania i komentowania naszej szkolnej działalności SKO. Pozdrawiamy wszystkich członkow SKO:)

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to okazja do zrezygnowania z samochodu i komunikacji miejskiej. Można poruszać się wówczas pieszo . Wiadomo, że jedna osoba świata nie zmieni. Jednak gdyby taka akcja stała się bardziej powszechna, chociaż przez chwilę otaczałoby nas mniej spalin, a my zaoszczędzilibyśmy pieniądze.

0

EKO SKARBONKI

Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną pomysłowością w wykorzystaniu odpadów . Uczniowie pokazali nam, jak można dbać o nasze środowisko i zaoszczędzić, nie wydając pieniędzy na nowe skarbonki. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami od Banku PKO BP.

0

Gminne Biegi Ekologiczne

W dniu 22 kwietnia 2016 roku, jak co roku dla upamiętnienia wydarzeń z 1944 r. Zespół Szkół w Pawłowie zorganizował Gminne Biegi Ekologiczne "Pamięć, sprawność, radość" o Puchar Wójta Gminy Rejowiec Fabryczny.

0

Szkolny sklepik sko

Nasz szkolny sklepik otworzyliśmy dzięki nagrodzie finansowej uzyskanej w konkursie SKO. Jest bardzo mały, ale ma dużo klientów. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na dofinansowanie wycieczek szkolnych, zakup pomocy dydaktycznych i nagród w konkursach szkolnych.

2

Konkurs recytatorski

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Lucyny Lipińskiej, zorganizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych – Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Rejowcu Fabrycznym i Stowarzyszenie Przyjaciół Pawłowa.

1

Dzień Wiosny

Od wielu lat w naszej szkole świętujemy nadejście Wiosny. Uważamy, że takie uroczystości, angażujące zarówno uczniów, jak i nauczycieli, są doskonałą formą integracji społeczności szkolnej, pokazują jak w sposób fair play można ze sobą rywalizować.

0
1