1 2 3 4 23 następna

Ucz się z Hatetepesem
Poznaj nowe pojęcie - phishing.
Blog SKO

SKOPawłów

SKOPawłów

Serdecznie witamy na naszym blogu. Zachęcamy do oglądania, czytania i komentowania naszej szkolnej działalności SKO. Pozdrawiamy wszystkich członkow SKO:)

Super!!!!

Bardzo dziękujemy za nagrodę III stopnia:)

10

Czy pieniądze są nam potrzebne?

Lekcja odbyła się w klasie trzeciej, została zaczerpnięta z materiałów edukacyjnych dla nauczycieli banku PKO BP. Uczniowie wyjaśnili pojęcie pieniądza, określili funkcje pieniądza. Rozwiązywali rebusy i krzyżówki. Na koniec projektowali własne banknoty.

0

IX Zlot Miłośników Twórczości Ryszarda Kapuścińskiego

Po raz dziewiąty w Pawłowie spotkali się miłośnicy twórczości Ryszarda Kapuścińskiego. Miejsce zlotu nie jest przypadkowe. Tuż przed wybuchem wojny, w 1939 r. spędzał tu wakacje u swego wujka Józefa Bobko. Podczas pierwszego dnia zlotu odbył się konkurs „Życie i twórczość Ryszarda Kapuścińskiego".

0

Konkurs z języka angielskiego

Cele konkursu to promowanie wśród uczniów znajomości języka angielskiego oraz chęci pogłębiania wiedzy związanej z krajami angielskiego obszaru językowego.

1

Pomoc dla małej Nadii

Uczniowie naszej szkoły przekazali kilka tysięcy nakrętek zbieranych od początku roku szkolnego. Dziewczynka walczy z guzem mózgu i wciąż potrzebuje pomocy. Możesz pomóc i TY!

0

Konkurs recytatorski

Dnia 10 maja 2016 r odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski poezji Jana Kochanowskiego. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV-VI i gimnazjum. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich.

2

Konkurs pięknego malowania

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w konkursie plastycznym. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz zachęceni dzieci do oszczędzania z żyrafką Lokatką. Wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane od banku PKO BP.

1
1 2 3 4 23 następna