1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SKOPawłów

SKOPawłów

Serdecznie witamy na naszym blogu. Zachęcamy do oglądania, czytania i komentowania naszej szkolnej działalności SKO. Pozdrawiamy wszystkich członkow SKO:)

Laurka dla biblioteki

Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością. Wykonali piękne laurki w konkursie plastycznym pt:" Laurka dla biblioteki". Celem konkursu było rozbudzenie pasji czytelniczej. Nasza Szkolna Kasa Oszczędności była sponsorem nagród.

3

Eksperymentujemy !

Wyjazd na pokazy chemiczne.

0

Najlepsi !!!

Dnia 20 października nastąpiło rozstrzygniecie konkursu plastycznego pt : " Jesienne drzewo z logo SKO ". Celem konkursu było upowszechnianie systematycznego oszczędzania wśród uczniów. Bank PKO BP był sponsorem nagród.

0

To była akcja !

W piątek 15 września 2017 roku, jak co roku odbyła się akcja SPRZĄTANIA ŚWIATA. To już po raz 24 Polska przystąpiła do międzynarodowej akcji mającej na celu poprawę czystości kraju. Tym razem przebiegała ona pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce”.

1

Zabawa w sklep

Poprzez zabawę w sklep dzieci mogły bardziej zrozumieć, jaką wartość ma pieniądz i ile można kupić za określone kwotę. Liczyły i płaciły za zakupy.

3

Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 6 lutego w naszej szkole na lekcjach informatyki przeprowadzono pogadanki, dyskusje oraz zostały wyświetlone filmy dotyczące bezpieczeństwa w Internecie i cyberprzemocy.

1
1 2 3 następna ostatnia