1

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

SKOKWILEN

SKOKWILEN

Witamy na szkolnych blogach Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kwileniu. Jesteśmy pięknie i bezpiecznie położoną ośmioklasową szkołą z oddziałami przedszkolnymi. Zachęcamy do obserwowania naszych wydarzeń i akcji.

Przedszkolny piknik z SKO

W czwartek 16 maja odbył się piknik zachęcający dzieci z oddziałów przedszkolnych do członkostwa w Szkolnej Kasie Oszczędności (SKO) działającej w naszej szkole. Pogoda od kilku dni zachęcała do rekreacji i aktywnego wypoczynku, dlatego tym razem piknik odbył się na placu zabaw. Radości i emocji ...

1

Zakończenie roku z SKO

Dziś wręczyliśmy nagrody za udział w teście i za aktywne działania w SKO w SP Kwileń.

0

Festyn Rodzinny 2024!

Jeśli impreza, to tylko w Kwileniu! Jeśli rodzinna, to tylko przed naszą szkołą! Dopisało wszystko, co dopisać mogło: pogoda, frekwencja, humory! Zapewne wielu uczestników sobotniego festynu obiema rękami podpisze się pod tymi słowami.

0

VII Olimpiada SKO

We wtorek 21 maja uczniowie klas I - VI należący do Szkolnej Kasy Oszczędności (SKO) wzięli udział w VII Olimpiadzie SKO, która odbyła się w Zespole Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie. Celem konkursu było m.in. poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w sieci, pogłębienie wiedzy na temat zagadnie ...

0
1