26.02.2016
Racjonalne żywienie
Zakupy kosztują dlatego też koniecznie staje się ułożenie odpowiedniej listy zakupów, na którą będzie nas stać, a przede wszystkim będzie odpowiednią dla naszego organizmu.
Uczniowie klas IV i v uczestniczyli w zajęciach dotyczących racjonalnego żywienia. Na koniec rozwiązali test sprawdzający ich wiadomosci z lekcji. Zabawa była przednią.





3
64
۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰
ŻYCZĘ RADOSNEGO POPOŁUDNIA
SŁONECZKA I UŚMIECHU
GORACO POZDRAWIAM :*
۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰۰۪۪۫۫●۪۫۰
Cieplutko______████
____Witam_!!!___ █████
______________▐█▓▓▓▓█
_____________▐█▓▓▓▓▓█
___________▐███▓▓▓▓▓▓█
___ ████████▓▓▓▓▓▓▓▓█
__▐█████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▌
__█▓▓▓▓▓▓▓▓ ▌▓▓▓ ██▓█
__█▓▓▓▓▓▓▓▓ ▌▓▓▓ █●▓█
___█▓▓▓▓▓▓▓ █▓▓▓▓▌▓▓ █▌
____█▓▓▓▓▓▓ █▓▓▓▓▓▓▓▓ ▌
_____█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▌
______█▓__▓█▓▓▓▓▓▓▓▌██
_______█████▓▓▓▓▓▓▓███
________███__ █▓▓▓▓▓▓▓█
_Milusio________█▓▓▓▓▓▓▓▌
__pozdrawiam__████▓▓▓█
_____________▌▓▓▓▓██
___________ █▓▓▓▓▓ █
_Buziaczki_ █▓▓▓▓▓▓▓██
________██▓▓▓▓█▓▓▓ ██
_______█▓▓▓▓▓▓ █▓▓▓▓ █
______█▓▓▓▓▓▓▓ █▓▓▓▓██
_____█▓▓▓▓▓▓▓▓▓ █▓▓ ██
___██▓▓▓▓▓▓ █▓▓ █████
__███▓▓▓▓▓▓▓▓▌▓▓█
█▓▓█▓▓▓▓▓▓▓ █▓███
▐▓▓█▓▓▓▓▓▓▓ █▓▌▓█
_ █▓▓▌▓▓▓▓▓▓ ███▓▌
__█▓█▓▓▓▓▓▓▓ ██▓▓▌
___███▓▓▓▓▓██ ▓▓██
_____ █▓▓▓▓▓███▓▓▓█
_____█▓▓▓▓▓▓▓▓███▓█
_____▌▓▓▓███▓▓█████
_____██████████ MIŁEGO WIECZORKU ŻYCZE
Pozdrawiamy i weekendowy głosik dla Was zostawiamy:):):)