1 2 następna ostatnia

SKO ma już 86 lat!
Świętuj z nami urodziny najstarszego i najnowocześniejszego programu edukacji finansowej w Polsce.
20
Blog SKO

SP w Kosieczynie

SP w Kosieczynie

III Quiz SKO

W Tłusty Czwartek w Naszej Szkole odbył się kolejny Quiz SKO. Zadania dotyczące finansów, rachunkowości i bankowości, rozwiązywali uczniowie w dwóch grupach: I-III i IV-VI. Były upominki dla reprezentacji klas i oczywiście pączki dla wszystkich. Kolejne zmagania już za rok.

5

Szkolny konkurs SKO - "Mój grosik na szczęście"

W dniach 20.10.2015 - 10.11.2015 wszyscy uczniowie klas I-VI mogli wykonywać monetę konkursową. Szkolni opiekunowie zgromadzili 35 prac.

5

ZWYCIĘSTWO W II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE SYMULACJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

W dniu 21 maja 2015 roku Nasza Szkoła wspólnie z Odziałem Banku PKO w Zbąszynku była organizatorem II Międzyszkolnego Konkursu Symulacji Działalności Gospodarczej. Drużyny pięciu szkół tworzyły papierowe kaczki i tak jak w prawdziwej firmie liczyły zyski i straty swej produkcji. Rywalizacja była zac ...

2

Wyróżniony "Wiersz o SKO"

Uczniowie klas IV-VI przez ostatni miesiąc w każdej wolnej chwili pisali wiersze o SKO. Wyróżniony został wiersz czwartoklasisty. Gratulujemy!

2

Konkursy "Wiersz o SKO" i "Moje logo SKO" rozstrzygnięte

" Każdy z nas pieniążki lubi, ale czasem nas to gubi...." - to fragment wyróżnionego wiersza o SKO. Gratulujemy pomysłu !

0

FERIE

Dziś ferie oficjalnie zaczynamy, chociaż od dwóch dni już odpoczywamy.

7

DRUGI QUIZ SKO

Tradycją naszej szkoły zostanie już Quiz SKO w Tłusty Czwartek. Tym razem pytania i zadania dotyczyły pieniędzy. Na koniec były upominki od SKO i pączki dla wszystkich.

0

Dla Babć i Dziadków

Pamiętaj Dzień Babci i Dziadka tuż tuż

2
1 2 następna ostatnia