1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SKO_STAW

SKO_STAW

Witamy na blogu SKO SZKOŁY W STAWIE. Szkolna Kasa Oszczędności towarzyszy nam od wielu, wielu lat. Gorąco pozdrawiamy wszystkich oszczędzających ;) Zapraszamy również do częstego czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Piosenka - PIENIĄŻKI KTO MA ...

Dziewczęta z klasy V tak się rozśpiewały, że postanowiły kontynuować swoją muzyczną karierę. Nagrały kolejną piosenkę.

3

NASZ BLOG!!!

W maju zostaliśmy wyróżnieni za nasz blog SKO!!! Bardzo dziękujemy za prezenty, są super! W dalszym ciągu go promujemy. Na holu wciąż wisi plakat,na którym są napisane o nim informacje dla tych, którzy jeszcze o nim nie wiedzą. Ale takich osób jest już chyba niewiele. Było nam niezmiernie miło zoba ...

1

Wymieniamy, kupujemy, sprzedajemy...

Jak wcześniej zapowiadaliśmy, zorganizowaliśmy w naszej szkole giełdę podręczników. Można było sprzedać, kupić lub wymienić się podręcznikami. Chętnych nie brakowało, ceny były atrakcyjne, a w kieszeniach zostało trochę groszy. Grunt, to dobrze inwestować.

1
1 2 następna ostatnia