1 2 następna ostatnia

Akcesoria przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy
W udzielaniu pierwszej pomocy kluczową rolę często odgrywają akcesoria. Mogą one znacznie zwiększyć szanse przeżycia lub powrotu do zdrowia osoby poszkodowanej i ułatwić przeprowadzanie akcji ratunkowej.
2
Blog SKO

SKO_STAW

SKO_STAW

Witamy na blogu SKO SZKOŁY W STAWIE. Szkolna Kasa Oszczędności towarzyszy nam od wielu, wielu lat. Gorąco pozdrawiamy wszystkich oszczędzających ;) Zapraszamy również do częstego czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Prywatka nie tylko dla Babci i Dziadka

Pod takim tytułem zorganizowaliśmy w naszej szkole imprezę kończącą tegoroczny karnawał. Zaprosiliśmy na nią wszystkich mieszkańców naszej miejscowości. Wspaniałe występy naszych kolegów i koleżanek wywołały uśmiech na każdej twarzy. Dopełnieniem tej uroczystości było karaoke. Wspólne śpiewy i zab ...

15

Sztab zamknięty

Na początku lutego dotarła do nas wiadomość, że nasz sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został rozliczony i zamknięty. Oczywiście tylko na rok:) Kwota zebrana to : 47 213,50zł. Dziękujemy!!!

0

Cyberprzemoc w rebusach

Ogłosiliśmy konkurs na rebus związany z cyberprzemocą. Naszym zdaniem najciekawszą pracę zrobiła Julka. Spróbujcie odgadnąć hasło:)

0

Wyobraźnia bez granic, czyli konkurs plastyczny na komputerowego wirusa

Wiemy, że nasi koledzy i koleżanki mają wielką wyobraźnię, ale nie spodziewaliśmy się, że aż taką. Spójrzcie na prace i przekonajcie się sami:)

0

To już wiem...- konkurs na temat cyberprzemocy

Czwartoklasiści wiedzą doskonale, co to jest cyberprzemoc, a dali tego wyraz w konkursie wiedzy na ten temat. Rozwiązywali krzyżówki i łamigłówki, w których pojawiała się terminologia związana z bankowością, a także z bezpieczeństwem w sieci. Wiedzą, że serwisy internetowe udostępniane dzieciom prze ...

0

Apel podsumowujący działania SKO

W lutym podczas szkolnego apelu dokonaliśmy podsumowania dotychczasowej działalności SKO. Wręczyliśmy podziękowania tym, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę makulatury, a także nagrodziliśmy osoby,które wzięły udział w konkursie na skarbonkę SKO.

0

Bezpieczeństwo w sieci na szkolnej gazetce

Informacje na temat bezpieczeństwa w sieci znalazły się również na szkolnej gazetce.

2

Rodzice wobec cyberperzemocy

Wielu rodziców jest świadomych niebezpieczeństw czyhających na dzieci w internecie, jednak są i tacy, którzy takich zagrożeń nie dostrzegają. W tym celu w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie rodziców, podczas którego pani pedagog przedstawiła zarówno dobre, jak i złe strony korzystania prz ...

0

Kartki sprzedajemy - kasę zyskujemy

W dniach 12- 13 lutego zorganizowaliśmy sprzedaż kartek walentynkowych. Amatorów na nie nie brakowało. 14 lutego świetnie bawiliśmy się na dyskotece, podczas której miłosne wyznania trafiły do adresatów.

0

Co to jest cyberprzemoc?

Takie pytanie zadaliśmy naszym czwartoklasistom. Odpowiedzi uczniów przerosły nasze oczekiwania. Okazało się, że mają naprawdę dużą wiedzę na ten temat i są świadomi zagrożeń czyhających na nich w internecie.

0
1 2 następna ostatnia