1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SKO_STAW

SKO_STAW

Witamy na blogu SKO SZKOŁY W STAWIE. Szkolna Kasa Oszczędności towarzyszy nam od wielu, wielu lat. Gorąco pozdrawiamy wszystkich oszczędzających ;) Zapraszamy również do częstego czytania, oglądania oraz komentowania naszego bloga.

Z Gwiazdorem przez Staw...

Drugi świąteczny dzień upłynął nam bardzo pracowicie, ale niezwykle przyjemnie. Z kolędą na ustach odwiedzaliśmy domy mieszkańców naszej miejscowości. Wszędzie przyjmowano nas bardzo ciepło i życzliwie, nie szczędząc grosików i słodyczy.

19

Z wizytą u przedszkolaków

Odwiedziłyśmy naszych najmłodszych kolegów. Część z nich już oszczędza w SKO. Mamy nadzieję, że wkrótce będą oszczędzać wszyscy:)

0

Przygotowania do Wielkiego Grania

Już 12 stycznia rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Oczywiście, jak co roku, my również aktywnie włączamy się w tę akcję. Sztab założony, 115 wolontariuszy w pełnej gotowości, a lista sponsorów, których pozyskaliśmy wciąż się zapełnia. Na chwilę obecną jest ich już... 45!!! Mamy nadzieję, że ...

1

Śpiewająco o SKO

Nasza ulubiona piosenka, którą często towarzyszy nam podczas różnych działań:)

4

Hej kolęda, kolęda!

Jak co roku zapewne w większości szkół organizowane są jasełka bożonarodzeniowe. My również hołdujemy tradycjom, więc takie przedstawienie również zorganizowaliśmy. Przepiękne kolędy, niezwykły taniec wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Była to również okazja to pomnożenia naszych środków na konci ...

0

Świąteczna loteria, czyli pomagamy innym

Jesteśmy osobami wrażliwymi na los innych ludzi, dlatego chętnie pomagamy innym. Tym razem zbieraliśmy pieniążki, które chcemy przeznaczyć na zakup paczek dla wychowanków Domu Małego Dziecka. W celu pozyskania funduszy zorganizowaliśmy świąteczną loterię fantową. Kolejka chętnych do wzięcia w niej ...

1

Jesteśmy na szkolnej stronie

Tu też nas znajdziesz!!! Informacje o naszym blogu znalazły się nie tylko na instagramie, lecz również na stronie naszej szkoły. Zapraszamy!!!

3

Paczka dla Bohatera

Paczka dla Bohatera to coroczna ogólnopolska zbiórka darów na rzecz weteranów i kombatantów, którzy na przestrzeni lat, na różnych frontach toczyli boje w imię wolnej, niepodległej Polski. Zbiórka organizowana jest przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocą. My tez po raz kolejny dołączyliśmy do ...

0

Instagram

Zapraszamy na naszego Instagrama!!!

4

Nowa blogowiczka

Do naszego zespołu dołączyła nowa blogowiczka - Emilka! Bardzo się cieszymy! W zespole siła!!! od lewej: NIKOLA, EMILKA, OLIWIA I ZUZIA.

0
1 2 następna ostatnia