1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

Witamy na naszym blogu SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania.

Wiosenny koncert

Dnia 21 marca odbył się Koncert Wiosenny zorganizowany przez nauczycieli naszej szkoły. Inspiracją do tego szczególnego spotkania był nie tylko przypadający początek wiosny, ale także możliwość prezentacji umiejętności wokalnych uczniów, którzy zostali laureatami tegorocznego Szkolnego Konkursu Pios ...

1

Podziękowanie za zaangażowanie w „Górę Grosza”

Towarzystwo Nasz Dom bardzo serdecznie dziękuje za włączenie się do akcji Góra Grosza. 14 lat pokazało, że chętnie się jednoczymy i angażujemy w działania na rzecz potrzebujących. Wrzucanie drobnej monety przyczynia się do uruchomienia lawiny pomocy dzieciom i ich rodzinom.

0

Kiermasz z okazji Dnia Kobiet

Z okazji DNIA KOBIET Samorząd Szkolny zorganizował sprzedaż ciastek i innych słodyczy. W ten dzień każdy mógł pozwolić sobie na małe odstąpienie od diety. Stoisko ze słodkościami przyciągnęło wielu degustatorów oraz smakoszy! Aby Panowie nie czuli się urażeni, również zapraszano ich do stoiska. Doch ...

0

Zbiórka odzieży używanej w celu uzyskania funduszy

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza szkoła przy współpracy z fundacją „Dzieci dla Ziemi” organizuje zbiórkę odzieży używanej w celu pozyskania dodatkowych funduszy na wyposażenie wszystkich gabinetów lekcyjnych w zestawy komputerowe.

0
1