1 2 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

Witamy na naszym blogu SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania.

Wielkanocne życzenia

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy opiekun SKO.

16

Wielkanocne kiermasze

25 i 26 marca zorganizowane zostały w naszej szkole kiermasze wielkanocne. Wszystkie sprzedawane na kiermaszach rzeczy wykonywali własnoręcznie rodzice oraz uczniowie.

11

Konkurs plastyczny „Kartka świąteczna”

W miesiącu marcu panie prowadzące Mały Samorząd Szkolny ogłosiły konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III, który polegał na wykonaniu wielkanocnej kartki świątecznej.

3

Wiosenny koncert

W tym roku „Wiosnę” przywitaliśmy 21 marca wspaniałym Koncertem Wiosennym. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję wysłuchać piosenek w wykonaniu tegorocznych laureatów Szkolnego Konkursu Piosenki.

4

Wiosenne zmiany w naszym SKO

Zbliża się wiosna. W gablocie SKO ukazały się pierwsze zwiastuny wiosny. Błękitne chmurki, przez które przebijają się promienie słoneczne ukazują jak zmieniły się kwoty pieniężne zaoszczędzone w poszczególnych klasach.

6

Wkrótce wiosna

15 marca uczniowie klasy II c zorganizowali apel pod hasłem „Nadchodzi wiosna”. Celem przedstawienia było przybliżenie dzieciom klas młodszych oraz zaproszonym przedszkolakom tematyki związanej z nadchodzącą porą roku. Wszyscy przypomnieli sobie jakie rośliny i jakie zwierzęta są zwiastunami wiosny.

7

Aktorzy Teatru Lalek z Poznania w naszej szkole

7 marca naszą szkołę odwiedzili aktorzy Teatru Lalek z Poznania. Najmłodsi uczniowie mieli okazję obejrzeć komediowe widowisko lalkowe "Przygody Tomka Wszędobylskiego w zamku króla".

3

Wycieczka do PKO Banku Polskiego w Gorzowie Wlkp.

13 marca 2013 roku klasa III c i III d wybrały się na wcześniej zaplanowaną wycieczkę do Oddziału 2 Banku PKO BP w Gorzowie Wlkp. Zaciekawieni weszliśmy do budynku Banku, gdzie oczekiwali na nas przedstawiciele tej placówki.

11

Nagroda w konkursie "SKO Blog Miesiąca"

Miło nam poinformować wszystkich, że otrzymaliśmy nagrodę w konkursie „SKO Blog Miesiąca”.

9

Prawa dziecka

W marcu na lekcjach języka polskiego uczniowie klas szóstych rozmawiali na temat praw dziecka.

22
1 2 następna ostatnia