1 2 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

Witamy na naszym blogu SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania.

Przysłowia o oszczędzaniu są nam znane

Zgodnie z regulaminem konkursu trzy pierwsze osoby, które odgadły przysłowia otrzymały nagrody rzeczowe z rąk opiekuna SKO.

24

„Polowanie na liczby” to super zabawa

Tak twierdzą wszyscy czytający i oceniający nasz blog. Na wskazane liczby „polują” dzieci i dorośli. Osoby, które „ustrzeliły” podane liczby otrzymały upominki od opiekuna SKO. Kolejnymi liczbami do trafienia są: 4444 oraz 5050.

5

SKO na rzecz hospicjum - z potrzeby serca

Z inicjatywy opiekuna SKO, pani Ireny Zębik, nauczyciele i pracownicy szkoły zorganizowali świąteczny kiermasz charytatywny. Zebrane pieniądze z kiermaszu w kwocie 1470 zł oraz materac przeciwodleżynowy przekazaliśmy na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

8

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Uzyskane środki finansowe z kiermaszu około 5000 zł zostały wpłacone na szkolną książeczkę SKO.

3

Prezentacja jasełek

17.12.2012r. uczniowie klasy I c zaprezentowali uczniom klas młodszych oraz grupom przedszkolnym przedstawienie bożonarodzeniowe „Jasełka”.

4

Kiermasz charytatywny

Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Edukacyjnego Szkoły Podstawowej w Skwierzynie zapraszają na WIELKI KIERMASZ CHARYTATYWNY, który odbędzie się w środę 19 grudnia 2012r. od godz. 7.50 do 13.30.

4

Ogłaszam zabawę „Polowanie na liczby”

Wszystkich internautów serdecznie witamy i do „polowania” na wskazane liczby gorąco zachęcamy!

16

Finał akcji „Szlachetna paczka”

Po ogłoszeniu akcji odzew ze strony rodziców, nauczycieli oraz uczniów był natychmiastowy. Przez tydzień przynoszono duże ilości produktów żywnościowych, środki czystości oraz przybory szkolne.

5

Co słychać u SKO-wiczów?

W grudniu zaoszczędzona kwota wzrosła o kolejne 10000zł. Gazetka świąteczna ukazuje nam najświeższe dane o wynikach oszczędzania. Zawieszone na choince bombki przedstawiają kwoty, zaoszczędzone przez poszczególne klasy.

3

Konkurs – poznajemy przysłowia o oszczędzaniu

W podanej niżej rozsypance wyrazowej ukryło się 5 przysłów o oszczędzaniu. Trzy pierwsze osoby, które prawidłowo odgadną przysłowia otrzymają od opiekuna SKO nagrody rzeczowe.

5
1 2 następna ostatnia