1 2 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
13
Blog SKO

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

SKO - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie

Witamy na naszym blogu SKO. Zapraszamy do częstego odwiedzania.

Zbiórka kasztanów

W październiku br. przystąpiliśmy do akcji „wielkie kasztanobranie” na prośbę firmy Pharmeko, która skupuje i przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych. Zbiórka kasztanów ma miejsce w różnych częściach Polski. Skupowane kasztany muszą być pozbawione jakichkolwiek nieczystoś ...

1

Pomagamy zwierzętom

"Zwierzęta są jak ludzie… czują." - dnia 18 października 2012r. o godz.11.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z panią Agnieszką Czaczkowską - Prezesem Skwierzyńskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt "Zwierzaki Niczyje". Celem spotkania było wręczenie zebranej karmy od uc ...

1

Pola nadziei

Nasza szkoła włączyła się w tym roku w ogólnopolską akcję "Pola Nadziei".

1

Pasowanie na ucznia

12 października 2012r. w naszej szkole odbyła się uroczystość przyjęcia w poczet społeczności uczniowskiej uczniów klas I. Na uroczystość przybyli rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

1

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 5 października w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie dyrektorów szkół oraz opiekunów SKO z przedstawicielami banku PKO BP oddziału 2.

1

Pierwszaki już oszczędzają

W październiku opiekun SKO p. Irena Zębik spotkała się z uczniami klas pierwszych, aby zapoznać ich z warunkami i zasadami oszczędzania. Wszyscy uczniowie otrzymali książeczki SKO oraz zakładki do książek.

1

Promujemy zdrowie

O zdrowie należy dbać przez całe życie, doskonalić je i pomnażać poprzez podejmowanie właściwych wyborów sprzyjających zdrowiu.

0

Bezpiecznie do celu

W pierwszych dniach września gościliśmy w szkole przedstawicieli Mota-Engil Central Europe S.A. wraz z Panią Mają Włoszczowską mistrzynią świata i medalistką olimpijską w kolarstwie górskim, z programem promującym bezpieczeństwo na drodze.

1

Podróż z SKO rozpoczęta

3 września po raz kolejny przystąpiliśmy do Konkursu Szkolnych Kas Oszczędności. W tym roku szkolnym nastąpiły istotne zmiany w regulaminie Konkursu SKO.

2

Pomagamy chorym dzieciom

Mały Julianek jest chory na muskowiscydozę. Leczenie jest bardzo kosztowne i prawie zawsze przekracza możliwości finansowe przeciętnej rodziny. Gdy dowiedzieliśmy się, że możemy pomóc od razu włączyliśmy się do akcji zbierając nakrętki.

0
1 2 następna ostatnia