1 2 3 następna ostatnia

Wyniki konkursu "Pytanie na Szkolnych Blogach"
Ogłoszenie laureatów z dn. 19.04.2018
12
Blog SKO

sko 24 Łódź

sko 24 Łódź

Zdrowe zęby

Aby w przyszłości nie wydać zbyt wiele na stomatologa, kto dba, ten ma. Podczas realizacji programu "Podziel się uśmiechem", uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat dbania o higienę jamy ustnej.

1

Dbamy o zdrowie

Dbamy o zdrowie, więc robimy pyszne i zdrowe kanapki.

0

Bądź widoczny - noś odblaski!

Zbliżają się ferie zimowe. Dajmy kierowcom szansę nas zobaczyć i nośmy odblaski. Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym i wykonali pomysłowe odblaski.

3

Nie tylko pieniądze oszczędzać trzeba, oszczędzaj paier, wodę, a podziękuje Ci Ziemia.

Aby zachęcić uczniów do oszczędzania środowiska przyrodniczego, wody, papieru, energii elektrycznej, pieniędzy, a nawet nerwów rodziców, napisałam wierszem sztukę. Podzielona jest ona na kilka scenek, które w poważny, a czasem żartobliwy sposób zachęcają dzieci do oszczędzania.

3

Oszczędzam w SKO i marzę o...

Dzieci pieniądze w SKO zbierają i przeróżne marzenia mają. Gdy potrzebną sumę uskładają, to marzenia te spełniają.

0

Opanowała nas goraczka złota!

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji organizowanej przez PCK polegającej na zbiórce "złotych monet", czyli 1, 2 i 5 groszy. Co roku oddajemy kilogramy "złota" do siedziby Polskiego Czerwonego Krzyża. W celu doskonalenia umiejętności matematycznych przeliczamy pieniądze i rozwiąz ...

0

Pomagamy więc korki zbieramy!

Pomagamy więc korki zbieramy! Już od wielu lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zbiórce plastikowych korków. Rozmawiamy na temat możliwości ich powtórnego wykorzystania. Wiemy, że dzięki zbiórce pomagamy osobom potrzebującym.

0

Z matematyką za pan brat.

Brawo Bank to nie tylko treści związane z pieniędzmi i oszczędzaniem, lecz również ciekawe zadania matematyczne. Podzieliliśmy się na grupy i rozwiązywaliśmy wężyki oraz magiczne kwadraty. Po wielu trudach sukces osiągnięty! Aby bezpieczniej poruszać się po drogach rozwiązywaliśmy też zadania związa ...

0
1 2 3 następna ostatnia