1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Prezent dla mamy
4
Blog SKO

sko 24 Łódź

sko 24 Łódź

Warzywa i owoce na talerzu mam i o zdrowie dbam.

Inwestycja we własne zdrowie zawsze się opłaca. Dlatego poznajemy witaminy oraz produkty, w których się znajdują. Podsumowaniem zajęć był konkurs plastyczny, gdzie wielu młodych artystów zostało nagrodzonych.

1

Nowi członkowie

Witamy kolejne osoby, które chcą oszczędzać pieniądze w SKO.

1

Kim będę w przyszłości?

Poznajemy ciekawe zawody. Spotkaliśmy się z rodzicami: policjantem i farmaceutką, którzy ciekawie opowiadali o swoim zawodzie. Czekamy na kolejnych rodziców.

1

Polski Czerwony Krzyż

Jak co roku, w tym również uczniowie naszej szkoły podzielili się słodyczami i maskotkami z najbardziej potrzebującymi.

0

WOŚP w SP 24

Już od kilku lat w naszej szkole gra WOŚP. Podobnie jak w poprzednich latach uczyliśmy uczniów zasad udzielania pierwszej pomocy.

0

Witamy nowych członków

Zaczęliśmy nowy rok szkolny z przytupem i powitaliśmy w rodzinie SKO wielu nowych członków.

4

Nowy rok szkolny z SKO

Zaczynamy nowy rok szkolny z SKO, więc warto przypomnieć kilka pojęć związanych z bankowością i oszczędzaniem.

1

Życie to kapitał! Inwestuj w nie!

Życie to skarb bezcenny, dlatego należy o nie dbać. Uczniowie klas III-IV wzięli udział w konkursie "Jestem bezpiecznym użytkownikiem ruchu drogowego". Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą z zakresu poruszania się po drogach. Gośćmi honorowymi byli funkcjonariusze policji, którzy ufundowali część n ...

1

Skaczmy do góry, jak kangury!

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur". Opiekun SKO Małgorzata Kuć kilkakrotnie spotykała się z uczniami i wspólnie z dziećmi rozwiązywała łamigłówki matematyczne, w celu lepszego przygotowania się do konkursu.

1

Zdrowe zęby

Aby w przyszłości nie wydać zbyt wiele na stomatologa, kto dba, ten ma. Podczas realizacji programu "Podziel się uśmiechem", uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat dbania o higienę jamy ustnej.

1
1 2 3 następna ostatnia