1 2 3 następna ostatnia

Dlaczego kierowcy na całym świecie przesiadają się na rowery?
Poznaj założenia Światowego Dnia Bez Samochodu
Blog SKO

sko 24 Łódź

sko 24 Łódź

Opanowała nas goraczka złota!

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji organizowanej przez PCK polegającej na zbiórce "złotych monet", czyli 1, 2 i 5 groszy. Co roku oddajemy kilogramy "złota" do siedziby Polskiego Czerwonego Krzyża. W celu doskonalenia umiejętności matematycznych przeliczamy pieniądze i rozwiąz ...

0

Pomagamy więc korki zbieramy!

Pomagamy więc korki zbieramy! Już od wielu lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zbiórce plastikowych korków. Rozmawiamy na temat możliwości ich powtórnego wykorzystania. Wiemy, że dzięki zbiórce pomagamy osobom potrzebującym.

0

Z matematyką za pan brat.

Brawo Bank to nie tylko treści związane z pieniędzmi i oszczędzaniem, lecz również ciekawe zadania matematyczne. Podzieliliśmy się na grupy i rozwiązywaliśmy wężyki oraz magiczne kwadraty. Po wielu trudach sukces osiągnięty! Aby bezpieczniej poruszać się po drogach rozwiązywaliśmy też zadania związa ...

0

Dbamy o zdrowie!

Wiemy, że owoce i warzywa to bogate źródło witamin i składników mineralnych.Dzięki firmie Sebex zaopatrującej naszą szkołę w warzywa i owoce w ramach programu "Warzywa i owoce w szkole" uczniowie klas I-III mieli okazję spróbować pysznych soków warzywno-owocowych świeżo wyciskanych.

0

Super skarbonka

Jak od wielu lat w naszej szkole, również i w tym roku odbył się konkurs na najbardziej pomysłową skarbonkę. Uczniowie wykazali się pomysłowością i inwencją twórczą. Zobaczcie sami.

1
1 2 3 następna ostatnia