1 2 3 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

sko 24 Łódź

sko 24 Łódź

Piknik rodzinny z SKO

Aby przybliżyć dzieciom oraz mieszkańcom osiedla sąsiadującego ze szkołą ideę oszczędzania na pikniku rodzinnym przygotowani stoisko SKO. Udzielano informacji dotyczących zasad zakładania konta, jego oprocentowania itp. W międzyczasie trwał konkurs "Zgadnij ile...?". W słoiku były złote monety i nal ...

0

Dbaj o zdrowie i życie!

Podczas zajęć szkolnych uczniowie poznają zasady udzielania pierwszej pomocy w różnych wypadkach. Układaliśmy ciało w pozycji bocznej bezpiecznej, jak również uczyliśmy się w jaki sposób wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową.

0

Wizyta w banku

Dla wielu dzieci było to pierwsze spotkanie z bankiem. Budynek Banku PKO jest pięknym i starym gmachem dlatego zrobił na wszystkich duże wrażenie. Pani Dorota Dziewulska oprowadziła nas po sali głównej, sali pamięci, a na deser weszliśmy do skarbca. Oj były emocje!

0

Świnka, pudełko, czy skarpeta?

Dzieci wiedzą, że najlepszą formą oszczędzania pieniędzy jest założenie konta. Ale początki bywają różne. Na początku wrzucamy pieniądze do skarbonek, które mogą przybierać różne formy. W konkursie na najciekawszą skarbonkę wzięło udział wielu uczniów. Oto rezultaty.

0

Poszukiwacze złota

Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. W tym roku, jak również w poprzednich latach zbieraliśmy "złote" monety. Przeliczaliśmy je, a uczniowie rozwiązywali rozmaite zadania dotyczące kupowania. Zebraliśmy w sumie 10kg "złotych" monet. Przekazaliśmy je do Zarządu PCK w Łodzi.

0

Banknoty, monety

Podczas lekcji matematyki poznajemy banknoty i monety obowiązujące w Polsce. Bawimy się w sklep, próbujemy planować wydatki.

0

Krzyżówki - łamigłówki

W celu utrwalenia wiedzy dotyczącej oszczędzania rozwiązujemy wraz z Kubą Pieniążkiem krzyżówki i łamigłówki.

0

Warzywa i owoce na talerzu mam i o zdrowie dbam.

Inwestycja we własne zdrowie zawsze się opłaca. Dlatego poznajemy witaminy oraz produkty, w których się znajdują. Podsumowaniem zajęć był konkurs plastyczny, gdzie wielu młodych artystów zostało nagrodzonych.

1

Nowi członkowie

Witamy kolejne osoby, które chcą oszczędzać pieniądze w SKO.

1

Kim będę w przyszłości?

Poznajemy ciekawe zawody. Spotkaliśmy się z rodzicami: policjantem i farmaceutką, którzy ciekawie opowiadali o swoim zawodzie. Czekamy na kolejnych rodziców.

1
1 2 3 następna ostatnia