03.10.2013

Zadanie dla klasy VI (1)

Gdy dodaję, odejmuję, główka szybko mi pracuje. Wszystko pięknie się sumuje -moja wiedza procentuje.




test5
Zadanie:
Jola kupiła 2,8 kg bananów w cenie po 3,20 zł za 1 kg
i 1,5 kg mandarynek w cenie po 4,40 zł za 1 kg.
Ile reszty otrzymała z 50 zł?

Rozwiąż zadanie, wszystkie obliczenia starannie
zapisz  na kartce. Oddaj opiekunowi SKO.
Nie zapomnij o podpisaniu kartki.

2
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 2
  • 3
Komentarze