1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

"Plastusiowy pamiętnik"

W dniu 06.05.2015 r. nasi najmłodsi wybrali się do Leżajska do MCK-u na występ teatralny "Plastusiowy pamiętnik". Dzieci chętnie obejrzały przygody wesołego i zabawnego Plastusia z piórnika Tosi.

0

Przedszkolaki z biało-czerwoną

Przedszkolaki z Biało-Czerwoną” to impreza patriotyczna, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych szkolnych imprez. 30 kwietnia nasze przedszkolaki wraz z uczniami klas I-III rozpoczęły obchody Dnia Flagi. Z barwami narodowymi ruszyły po Dąbrowicy.Towarzyszyła nam piękna pogoda oraz uśmiechy ...

0

Wyjazd do kina

W dniu 16 kwietnia przedszkolaki z naszej szkoły wybrały się wraz z opiekunami na wycieczkę do MCK w Leżajsku na film animowany pt. Fru. Maluchy z niecierpliwością oczekiwały na rozpoczęcie seansu. W skupieniu oglądały perypetie żółtego ptaszka, który przewodniczył grupie ptaków zmierzających do Afr ...

0
1