1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
23
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Spotkanie opłatkowe

19 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Spotkanie Opłatkowe, na które przybyli szanowni goście, społeczność szkolna oraz rodzice naszych uczniów. Uroczystą akademię uświetniły występy najmłodszych dzieci, starszych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Zielone Żabki zachwyciły publ ...

1

Kartki świąteczne dla podopiecznych z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególnej empatii dla drugiego człowieka, czas zadumy i pomocnej dłoni. W tym wyjątkowym czasie nasi uczniowi wykonali samodzielnie przepiękne kartki dla dzieci z hospicjum. W ten sposób zaoszczędzili nie tylko pieniądze, dzięki wykonanym samodzielnie kartkom, al ...

1

Jesienne Święto Jabłka

6 października w naszej szkole zorganizowaliśmy Święto Jabłka. Każda klasa przygotowała pyszne przekąski i desery z jabłek. Największą radość sprawiła dzieciom wspólna degustacja.

0

Spotkanie z Mikołajem

5 grudnia naszą szkołę odwiedził gość specjalny. Sprawił dzieciom ogromną radość. Były wiersze i piosenki dla Mikołaja.

1
1