1 2 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Szkoła na ludowo

"Imieniny Katarzyny i Andrzeja" w szkole na ludowo – Zespół Szkół w Dąbrowicy Ach, najwyższy czas już, by zacząć wreszcie te wróżby! Stary zwyczaj należy odkurzyć… Nasze babcie przed laty też czekały tej daty, tając w sercu cichutką nadzieję… Naszym ciociom i mamom serca biły tak samo, jak na ...

3

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 27 listopada uczniowie klas I - III wraz z przedszkolakami obchodziły Dzień Pluszowego Misia połączony z wróżbami andrzejkowymi.

2

Lekcja muzealna - Posag dla Panny

Dnia 29.11.2012 klasa VI uczestniczyła w edukacyjnej wyprawie do Leżajska, gdzie wspólnie z wychowawcą panią Anną Skrzyńską i panią dyrektor Małgorzatą Leja , która jest nauczycielką historii, odwiedziła Muzeum Ziemi Leżajskiej i Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów.

2

Spotkanie z Magiem

W Andrzejki, w naszej szkole, w dzień pełen magii, wróżb i przepowiedni pojawił się "Magik" by swoim występem uprzyjemnić czas młodszym dzieciom.

0

Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel- Miś" - rozstrzygnięty

W dniu 27 listopada podczas szkolnych obchodów Dnia Pluszowego Misia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Mój przyjaciel- Miś". Wręczono nagrody naszym laureatom oraz wszystkim, którzy brali udział w konkursie.

1

17 listopada - Dzień bez Długów

W tym dniu w naszej szkole zarząd SKO wystosował apel do wszystkich uczniów, którzy mają jakiekolwiek długi w sklepiku szkolnym by starali się je uregulować.

0

Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel- Miś"

Od 2002 roku obchodzony jest w dniu 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z okazji święta tej milusińskiej zabawki ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój przyjaciel - Miś.”, którego bohaterem jest pluszowy miś - bohater literacki i filmowy.

0

GÓRA GROSZA

Nasza szkoła jak co roku bierze udział w akcji Góra Grosza. Uczniowie bardzo chętnie włączają się do zbiórki drobnych monet.

0

24 listopada - Dzień bez Zakupów

W ramach akcji Dzień bez Zakupów nasz szkolny sklepik został zamknięty. Członkowie SKO wystosowali apel do pozostałych uczniów o rozsądne i przemyślane zakupy w dniu 24 listopada.

0

Konkurs plastyczny "Oszczędzam na..."

Bank PKO BP ogłosił konkurs na najlepszą pracę - nagroda główna Ipod Shuffle

0
1 2 następna ostatnia