1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Zabawa karnawałowa

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III postanowili zmienić się w postacie z ulubionych bajek. Dzieci wzięły też udział w konkursie na najciekawszy strój. Każdy zaprezentował się na środku sali, a jury miało dylemat, ponieważ wszystkie stroje zasługiwały na uwagę. Szczególne podziękowania dla rodzic ...

1

Dzień babci i dziadzia

Dzień Babci i Dziadzia to coroczne święto dąbrowickich seniorów, które słynie z miłej atmosfery, pięknych występów wnucząt i wspaniałej zabawy. W tym roku babcie i dziadziowie zaszczycili nas liczną obecnością, a ich wnuczęta pięknie zaprezentowały się na scenie. Recytacje wierszyków, śpiew piosene ...

1

Nowy 2015 rok

Dla wszystkich naszych członków SKO i sympatyków Szkoły Podstawowej w Dąbrowicy, w Nowym Roku dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i aby ten rok uskrzydlił nas wszystkich.

0
1