1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
13
Blog SKO

SKO SP W DĄBROWICY

SKO SP W DĄBROWICY

Witamy na szkolnym blogu SKO w SP w Dąbrowicy, małej miejscowości położonej w woj. podkarpackim, powiat Leżajsk. Otacza nas piękna przyroda, lasy. Pomimo niewielkiej liczy uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Spotkanie opłatkowe w naszej szkole

19.12.2013 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. Wszyscy nasi uczniowie włączyli się w te wyjątkową uroczystość. Były przepiękne Jasełka, wiersze, kolędy i pastorałki. Atmosfera była wyjątkowa i świąteczna.

0

Nagrody rozdane dla najbardziej aktywnych blogowiczów oraz dla mistrza i vicemistrza oszczędzania

Naszymi najbardziej aktywnymi blogowiczami są Martynka Staroń z oddziału sześciolatków, Kasia Szpyt i Alicja Piskor z oddziału pięciolatków oraz Krzyś Szpyt z klasy II. Bardzo dziękuję za oddane głosy i zachęcam do dalszego głosowania. Naszym październikowym Mistrzem Oszczędzania został Mariusz Zwol ...

4
1