1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego  Nagawczyna

SKO Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego Nagawczyna

Witamy serdecznie na blogu SKO Publicznej Szkoły Podstawowej w Nagawczynie. Zapraszamy wszystkich internautów do czytania i komentowania naszego bloga. Chcemy podzielić się naszymi pomysłami na oszczędzanie, dzięki którym możemy pojechać na wycieczki klasowe oraz na Zieloną Szkołę. Pozdrawiamy wszystkich uczniów oszczędzających w SKO oraz ich opiekunów. Dziękujemy za oddane głosy :)

ICE

Numer ICE, z angielskiego: In Case of Emergency (czyli dosłownie „w nagłym wypadku”) to numer, z którego w razie konieczności skorzysta zespół ratowniczy, kiedy nikogo z bliskich nie będzie przy osobie poszkodowanej w trakcie udzielania pomocy

0

Oszczędzamy ze Szkolną Kasą Oszczędności- SKO

W ramach akcji oszczędzania w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Światowy Dzień Oszczędzania” na plakat promujący ideę oszczędzania.

1

Slow fashion czy fast fashion? Oszczędzanie jest w modzie

Slow fashion, czyli zrównoważona moda to moda ekologiczna, w ramach której ograniczany jest lub eliminowany negatywny wpływ na środowisko zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i dystrybucji odzieży. W jaki sposób? Na przykład poprzez zmniejszanie zużycia wody oraz wykorzystywanie materiałó ...

0

Konkurs SKO

Konkurs Plastyczny pt. „Światowy Dzień Oszczędzania” plakat promujący ideę oszczędzania

1
1 2 3 następna ostatnia