1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO z "Osiemnastką" w Sosnowcu

SKO z "Osiemnastką" w Sosnowcu

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu. W SKO działamy od października 2014 r. przy wsparciu Oddziału PKO BP w Sosnowcu. Na blogu przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. To właśnie tu postaramy się pokazać, jak oszczędzamy i zarabiamy. Będziecie śledzić, jak się bawimy i pracujemy. Serdecznie zapraszamy do czytania, komentowania i głosowania na nasz blog.

Kolejny Rok z SKO rozpoczęty

Dnia 17.10.2017r odbył się Apel pt. „ Październik miesiącem oszczędzania” przedstawienie zaprezentowała klasa IIIa . Do grona członków SKO dołączyli uczniowie klas pierwszych i drugich i trzecich . Uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor i opiekuna SKO książeczki oszczędnościowe oraz drobne upomink ...

1

Witamy po wakacjach!

Serdecznie wszystkich witamy, bo wracamy... w nowym roku szkolnym 2017/2018 z nowymi planami, wyzwaniami i konkursami :) Zapisz się do SKO... oszczędzaj, spełniaj marzenia i wygrywaj :)))

5

Uroczyste Otwarcie Boisk

Uroczyste Otwarcie Boisk Wielofunkcyjnych w Szkole Podstawowej nr 18 w roku 2017. Dziękujemy Panie Prezydencie

0

Bezpieczne wakacje!

Bezpieczne wakacje to był temat dzisiejszego spotkania naszych uczniów z Policjantami.

0

Podsumowanie SKO

Dyplomy za systematyczne oszczędzanie - SKO. Klasa Recyclingu - 4a, Super Uczniem( z największą ilością pkt z zachowania) została Julia Bajer, Puchar Dyrektora Szkoły trafił ponownie do 6B Uczniami którzy zebrali najwięcej surowców wtórnych byli Piotr Drozdżal oraz Jakub Ciszewski. Dzięki ...

0

Finał konkursu Ucznia Fair Play i Klasy Fair Play Szkoły Podstawowej nr 18

Finał konkursu Ucznia Fair Play i Klasy Fair Play Szkoły Podstawowej nr 18😊podsumowanie Kolorowego Wieloboju Sportowego oraz Wesołej i Bezpiecznej Przerwy.

0
1 2 3 następna ostatnia