1

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

SKO z De La Sallem

SKO z De La Sallem

Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Św. Jana de La Salle w Gdańsku. Postaramy się zamieszczać tutaj informacje o działalności SKO w naszej szkole, zapowiedzi wydarzeń, konkursów, a także bieżące informacje z życia szkoły. Dopiero co zaczynamy naszą przygodę z oszczędzaniem i blogowaniem, ale mamy nadzieję, że damy radę -). Zachęcam do czytania i komentowania :-)

Wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Uczniowie Szkoły im. Św. Jana de La Salle , życzą....

4

Pomagamy

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, jak co roku nasi uczniowie pomagają w różnych zbiórkach na rzecz najbardziej potrzebujących. Podczas wielkanocnych zbiórek uczniowie zbierali artykuły spożywcze, chemiczne i odzież, z których zostały przygotowane świąteczne paczki. Wszystkim, którzy włączyli się ...

1

Dzień dziecka

Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, został zorganizowany w naszej szkole Dzień Sportu. Nasza zabawa rozpoczęła się od zbiórki na Sali gimnastycznej. Później uczniowie rozeszli się do wyznaczonych stanowisk, aby wziąć udział w rywalizacji. W konkurencjach przygo ...

5
1