1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
6
Blog SKO

SKO Warmiak

SKO Warmiak

SKO w Warmiaku

Jarmark Bożonarodzeniowy

Dnia 8 grudnia 2023 r. rozpoczęliśmy jarmark związany z okresem Bożego Narodzenia. Można było nabyć świece wigilijne, kalendarze, pocztówki bożonarodzeniowe, gipsowe figurki, stroiki świąteczne a także drobne gadżety, które doskonale nadają się na świąteczne upominki.

3

Plakat ogłoszeniowy

Członkowie SKO na lekcjach plastyki przygotowywali afisz informujący o planowanym, w przyszłym tygodniu, Jarmarku Bożonarodzeniowym.

0

VII Przegląd Pieśni Patriotycznej

W dniu 26 października 2023 r. w GOKSiR w Łysych odbył się VII Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej "Z pieśnią ku wolności".

1

Najlepiej oszczędzający w r. szk.2022/23

W dniu 20 października 2023 r. nagrodzono tych, którzy w poprzednim roku szkolnym na swoim koncie SKO zgromadzili najwięcej złotówek i groszy.

1

Rajd Rowerowy po Parafii Zalas

W dniu 9 października 2023 r. członkowie SKO ze starszych klas udali się rowerami na kilkugodzinną wycieczkę po terytorium Parafii Zalas.

0

Sprzedaż makulatury

W dniu 27 września 2023 r. sprzedaliśmy w Szwendrowym Moście 370 kg makulatury za kwotę 78 zł.

0

NIEZAPOMINAJKA W WARMIAKU

Święto Polskiej Niezapominajki w Warmiaku W dniu 16 maja 2023 r. w szkole w Warmiaku miało miejsce spotkanie uczniów, nauczycieli , rodziców, opiekunów i tych wszystkich, którym na sercu leży troska o naszą piękną przyrodę. Inicjatorem tej pięknej uroczystości był kilkanaście lat temu, nieżyjący ...

1

Lekcje w banku

W dniu 4 maja b.r. udaliśmy się z członkami SKO z klas 2 i 3 do banku PKO BP w Kadzidle na lekcję z ekonomii przeprowadzoną przez pracownika banku.

1

Wizyta w banku w Kadzidle

Dnia 19 kwietnia 2023 r. w banku PKO BP w Kadzidle miało miejsce podsumowanie i wręczanie nagród uczestnikom konkursu zorganizowanego przez SKO w Łączkach.

2

Kiermasz Wielkanocny

W dniu 28 marca 2023 r. w szkole w Warmiaku został zorganizowany Kiermasz Wielkanocny. Członkowie SKO przygotowali przedmioty związane z nadchodzącymi świętami Zmartwychwstania Jezusa (stroiki, palmy, kwiaty), dodatkowo dołączono karty wielkanocne wykonane przez artystów malujących za pomocą ust i n ...

0
1 2 3 następna ostatnia