1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SKO Waplewo

SKO Waplewo

Witamy! Jesteśmy małą szkołą w województwie warmińsko - mazurskim. Swoją przygodę z oszczędzaniem rozpoczęliśmy w październiku ubiegłego roku. Mamy nadzieję, że nasze skarbonki szybko się napełnią, a zgromadzone pieniążki pomogą nam w spełnieniu naszych marzeń. Pozdrawiamy wszystkich gorąco i zapraszamy do odwiedzania naszego bloga.

Nadchodzi JESIEŃ

Już za kilka godzin powitamy nową porę roku.

14

Maluchy sprzątają swój mały świat

W piątek 20.09.2013r. grupy 5 i 6 latków ruszyły na podbój szkolnych boisk i przedszkolnego placu zabaw.

1

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

09.09.2013 r w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

1

No i stało się....

....Pierwsze zebranie z rodzicami już za nami.

0

Już niedługo.....

.......nasi bajkowi przyjaciele zaczną odwiedzać swoich SKOwiczów i zbierać, zbierać, zbierać..... pieniążki na książeczki SKO. O wszystkim poinformują nasze bajkowe KRASNALE.... Do zobaczenia wkrótce!!!

1

2 września

Witajcie w naszej bajce.......

3

Nowy rok szkolny

Nadchodzi wrzesień, a z nim nowe wyzwania. Żeby nie było nam tak bardzo żal mijających wakacji, otwieramy całkiem nową dla nas bajkę.

3

WAKACJE

Tak niedawno żegnaliśmy przyjaciół i znajomych, każdy z wypiekami na twarzy czekał, aż zabrzmi ostatni dzwonek. a już za niespełna tydzień będziemy czekać na pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym.

3

Weekend dobiega końca:(

Ale już niedługo dłuuuugi odpoczynek. życzymy wszystkim SKOwiczom wspaniałej pogody, uśmiechu i całego ogromu wolnego czasu.

2
1 2 3 następna ostatnia