1 2 3 następna ostatnia

Kto wygrał...
w Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach?
12
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

Drogi Gościu! Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Znajdziesz tutaj różne relacje z wydarzeń z życia szkoły dotyczące między innymi trudnej sztuki oszczędzania. Z radością przyjmiemy każdy głos oddany na naszego bloga. Ucieszymy się z częstych odwiedzin i pozytywnych komentarzy. Będzie nam miło, gdy polecisz nas swoim znajomym. Opiekunowie SKO

Lekcja nt.: "Rodzaje monet, banknotów i walut"

W listopadzie w naszej szkole przeprowadzona została lekcja w klasie II e przez pracownika Banku PKO.

4

Europejski Tydzień Kodowania

W październiku obchodzony jest Europejski Tydzień Kodowania. W związku z tym, 9 października klasa IV B wzięła udział w warsztatach programowania, które zorganizowane zostały w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

1

MAMY TO!!!

W latach 2018-2020 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku będzie realizować trzy projekty współfinansowane w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

1

Odkrywamy bezpieczeństwo

W październiku uczniowie klas drugich, w ramach programu "Odkrywamy bezpieczeństwo", uczestniczyli w spotkaniu z wykładowcami Szkoły Policji w Słupsku oraz klasa I b wzięła udział w zajęciach dla uczniów szkół podstawowych zorganizowanych przez WORD w Słupsku. Tematyką tych spotkań było bezp ...

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

We wrześniu po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

1

FESTYN RODZINNY 2018„MIESZKAM NAD MORZEM, BO KOCHAM POMORZE”

Za nami kolejna edycja festynu rodzinnego pn. „Mieszkam nad morzem, bo kocham Pomorze”. Na samym początku chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej imprezy. Drodzy Rodzice, Uczniowie, Wychowawcy, Nauczyciele i Przyjaciele szkoły – wielkie ukłony dla ...

0

Sprzątanie Świata 2018

W dniu 21 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018”. Tegoroczne sprzątanie przebiegało pod hasłem „Akcja - Segregacja! 2×więcej, 2 × czyściej”.

0

Konkurs plastyczny promujący oszczędzanie w SKO

W maju ogłoszony został konkurs plastyczny na najciekawszy plakat promujący oszczędzanie w SKO.

1

Goście z Japonii

W maju odwiedziła naszą szkołę japońska delegacja, która przebywała w Słupsku z wizytą na zaproszenie Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej. Gościliśmy profesora antropologii Uniwersytetu w Tokio Hideo Kimurę oraz nauczycielkę Sari Nakamurę.

2

Bezpieczeństwo w Internecie

Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych” - pod tym hasłem w kwietniu i maju w naszej szkole trwała akcja profilaktyczna.

1
1 2 3 następna ostatnia