1 2 3 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

Drogi Gościu! Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Znajdziesz tutaj różne relacje z wydarzeń z życia szkoły dotyczące między innymi trudnej sztuki oszczędzania. Z radością przyjmiemy każdy głos oddany na naszego bloga. Ucieszymy się z częstych odwiedzin i pozytywnych komentarzy. Będzie nam miło, gdy polecisz nas swoim znajomym. Opiekunowie SKO

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Językowy dla uczniów klas V-tych.

Dnia 11. kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Językowy dla uczniów klas V-tych.

0

Skarbonka- konkurs

W dniach od 3 do 5 kwietnia 2017 roku w naszej szkole można było oglądać wystawę skarbonek, jakie wykonały dzieci na Szkolny Konkurs SKO na najciekawszą skarbonkę.

3

Spotkanie edukacyjne realizowane w ramach projektu Gdzie mieszkają pieniądze?: „Szkoła Młodego Biznesmena”

W dniu 23 marca 2017 r. w ratuszu Urzędu Miejskiego w Słupsku z udziałem delegacji ze wszystkich szkół podstawowych odbyło się spotkanie edukacyjne połączone z mini – olimpiadą o tematyce bankowej.

7

Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Plastyczny

X Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnicach.

3

I Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji

Dnia 1 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbył się II Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji.

6

Wycieczka do banku PKO

W ramach programu edukacyjnego ,,Gdzie Mieszkają Pieniądze – Szkoła Młodego Biznesmena” 10 i 14 lutego 2017 r. uczniowie klasy III e i V b wspólnie z wychowawcami i opiekunem SKO wybrali się na wycieczkę do banku PKO.

13

Wycieczka do Warszawy

W dniach 11-13 stycznia 2017r. odbyła się wycieczka autokarowa do Warszawy. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Teatrze Polskim, w którym dzieci obejrzały spektakl pt. "Podróże Guliwera". Bilety zostały zasponsorowane przez Bank PKO.

15

Lekcja promująca oszczędzanie

We wtorek 10 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbyła się lekcja promująca oszczędzanie z udziałem przedstawicielki Banku PKO p. Agnieszki Rogalskiej.

10
1 2 3 następna