1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

Drogi Gościu! Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Znajdziesz tutaj różne relacje z wydarzeń z życia szkoły dotyczące między innymi trudnej sztuki oszczędzania. Z radością przyjmiemy każdy głos oddany na naszego bloga. Ucieszymy się z częstych odwiedzin i pozytywnych komentarzy. Będzie nam miło, gdy polecisz nas swoim znajomym. Opiekunowie SKO

Edukacja morska

W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas VIII uczestniczyli w cyklu zajęć o tematyce morskiej.

0

III Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Pierwszej Pomocy

26 drużyn z całego powiatu słupskiego, w tym również gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, wystartowało w III Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Pierwszej Pomocy, która odbyła się 30 maja 2019 r. w słupskim "Rolniczaku".

0

Dzień Patrona i Dzień Dziecka w naszej szkole

31 maja 2019r. odbył się cykl imprez z okazji Dnia Dziecka, który połączony był z obchodami Dnia Patrona.

0

Warsztaty Dziewczyny no limIT

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w warsztatach Dziewczyny no limIT w ramach przedsięwzięcia Informatyka na obcasach.

0

"Starszy czyta młodszemu"

Książka otwiera przed nami magiczne drzwi do innego świata. Udowodniły to dzieci z naszej szkoły, które uczestniczyły w styczniowej akcji "Starszy czyta młodszemu".

0

Bieg dla WOŚP

Dnia 13.01.2019r. o godz. 11, na stadionie 650-lecia odbył się Charytatywny Bieg dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

0

Projekt programu Erasmus+„Ja i Ty – przez sztukę do lepszej przyszłości” SP nr 3 w Słupsku

W dniach 04-06 grudnia 2018r. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku gościli u siebie nauczycieli ze szkół z Germencik w Turcji, Sobredy w Portugalii oraz Daugavpils na Łotwie.

0

Lekcja nt.: "Rodzaje monet, banknotów i walut"

W listopadzie w naszej szkole przeprowadzona została lekcja w klasie II e przez pracownika Banku PKO.

4

Europejski Tydzień Kodowania

W październiku obchodzony jest Europejski Tydzień Kodowania. W związku z tym, 9 października klasa IV B wzięła udział w warsztatach programowania, które zorganizowane zostały w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

1

MAMY TO!!!

W latach 2018-2020 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku będzie realizować trzy projekty współfinansowane w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

1
1 2 3 następna ostatnia