1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci wrześniowego blogowania
10
Blog SKO

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

SKO w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku

Drogi Gościu! Serdecznie witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. Znajdziesz tutaj różne relacje z wydarzeń z życia szkoły dotyczące między innymi trudnej sztuki oszczędzania. Z radością przyjmiemy każdy głos oddany na naszego bloga. Ucieszymy się z częstych odwiedzin i pozytywnych komentarzy. Będzie nam miło, gdy polecisz nas swoim znajomym. Opiekunowie SKO

Konkurs plastyczny promujący oszczędzanie w SKO

W maju ogłoszony został konkurs plastyczny na najciekawszy plakat promujący oszczędzanie w SKO.

1

Goście z Japonii

W maju odwiedziła naszą szkołę japońska delegacja, która przebywała w Słupsku z wizytą na zaproszenie Instytutu Muzyki Akademii Pomorskiej. Gościliśmy profesora antropologii Uniwersytetu w Tokio Hideo Kimurę oraz nauczycielkę Sari Nakamurę.

2

Bezpieczeństwo w Internecie

Bezpieczeństwo w Internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych” - pod tym hasłem w kwietniu i maju w naszej szkole trwała akcja profilaktyczna.

1

Warsztaty w Pucku

Marta Pradzynska i Weronika Dzadz uczennice klasy 6a zostały Laureatkami konkursu plastycznego „Pocztówka znad Słupi” .

0

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku – Europejską Szkołą Roku

Z dumą informujemy, że nasza szkoła zwyciężyła w konkursie dla szkół podstawowych zorganizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Słupsk. Otrzymaliśmy tytuł „Europejska Szkoła Roku 2018” oraz cenną nagrodę w postaci kolorowej drukarki Brother.

2

XVII edycja Ligi Matematycznej

16 kwietnia 2018 zakończyła się XVII edycja Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego.

2

Rajd rowerowy

W sobotę, 14 kwietnia miłośnicy jazdy na rowerze na dobre przywitali wiosnę.

2

Rajd PTTK „Powitanie wiosny”

W dniu 24 marca 2018 r. wyruszyliśmy na rajd z PTTK „Powitanie wiosny”.

4

Szkolne Potyczki Finansowe SKO

W dniu 5 kwietnia 2018 r. w Ratuszu Miejskim odbyły się Szkolne Potyczki Finansowe SKO w ramach projektu "Szkoła Młodego Biznesmena".

1

Warsztaty w ramach akcji MAJSTERKOWO

Dnia 27 marca 2018 roku uczniowie klasy 3 f uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Castoramę w ramach akcji „Majsterkowo”. Uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy doskonalili swoje umiejętności manualne pracując z drewnem i prawdziwymi narzędziami.

1
1 2 3 następna ostatnia