1


SKO w SP Sarbia

SKO w SP Sarbia

Czerwiec-SKO w grach i zabawach, sport.

W czerwcu ogłoszono konkurs SKO ,, Gra planszowa z elementami oszczędzania". Członkowie SKO zostali zaproszeni do udziału w konkursie. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone dyplomem i upominkiem. Liczymy na pomysłowość i kreatywność naszych uczniów. Czekamy na efekty pracy i laureatów. Nie można pom ...

2

Maj-zdrowe odżywianie i niemarnowanie żywności

Co roku, stało się to już tradycją naszej szkoły, odbywają się apele i liczne pogadanki na temat właściwego odżywiania, tj. "Piramidy żywienia". Wiemy, że warzywa i owoce stanowią fundament naszego odżywiania. Dlatego każdy cukierek zamieniony na owoc lub warzywo to wielki sukces. Każdego roku uczni ...

0

Kwiecień-ekologia

Ekologia dotyka każdego z nas. Chcemy żyć i odżywiać się zdrowo. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie ,, Kompozycja z warzyw z własnego ogródka". Spisali się na medal. Udowodnili niedowiarkom, że można smacznie i zdrowo zjeść posiłki przyrządzone z samodzielnie wyhodowanych upraw, do tego nie wy ...

0

Marzec- współpraca SKO z bankiem,wykorzystanie materiałów edukacyjnych SKO

We wrześniu przystąpiliśmy do współpracy z Bankiem PKO BP w Czarnkowie. Obecnie do SKO należy 36 członków.Uczniowie przez cały rok szkolny gromadzili pieniądze na książeczkach SKO , brali udział w konkursach i zajęciach związanych z oszczędzaniem. Na zajęciach z matematyki wykorzystywali materiały e ...

0

Luty-cyberbezpieczeństwo

W miesiącu lutym odbyły się dwie akcje związane z cyberbezpieczeństwm. Pierwsza akcja to zajęcia profilaktyczne,w których wzięli udział wszyscy uczniowie. Druga ważna akcja to apel szkolny na temat ,, Bezpieczne korzystanie z internetu". Ponadto wzięliśmy udział w scence odegranej w celu nie zawiera ...

0

Styczeń - historia SKO, finansów lub przedsiębiorczość

We wrześniu 20 r. podczas zebrania z rodzicami uczniowie spotkali się z dyrektorem banku oraz jego pracownikami w celu poznania historii SKO. Dowiedzieli się jakie atrakcje czekają na nowych członków SKO. Po krótkim zastanowieniu podjęli decyzję o współpracy uczniów naszej szkoły z Bankiem PKO BP w ...

0

Grudzień-miesiącem przedsiebiorczosci

W ramach oszczędności uczniowie naszej szkoły przy wsparciu finansowym pani sołtys piekli pierniki i pierogi na wigilię. Ponadto uczniowie mieli możliwość zakupienia książek z Księgarni i Hurtowni "Taniej Książki''. Zgromadzone z prowizji za sprzedaż książek pieniądze zostały przeznaczone na potrzeb ...

0

Listopad-bezpieczeństwo w ruchu drogowym

We wrześniu 2019r odbyło sie otwarcie gabinetu wychowania komunikacyjnego. Gabinet został wyposażony w plansze, magnetyczne znaki drogowe i tablety dla uczniów. Znaki drogowe są wykorzystywane na zajęciach w kl.I-III oraz w kl.IV, która przygotowuje się do egzaminu na kartę rowerową. Ze względu poło ...

0

Październik miesiącem oszczędzania

Uczniowie klas I-VII przystąpili do akcji "Góra grosza". Zebrane pieniądze, zostały przeznaczone dla dzieci z domów dziecka. Serdecznie dziękujemy. W październiku odbył się konkurs plastyczny dla wszystkich członków SKO.Tematem konkursu było przedstawienie na ilustracji,, Na co przeznaczyłbyś zgroma ...

0

Hej dzieciaki,witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Mistrzów Sportu w Sarbi. W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy naszą działalność. Mamy nadzieję, że będziecie odwiedzać naszego bloga i komentować naszą działalność.

Miesiąc wrzesień jest miesiącem promocji bloga i SKO. Nasza przygoda z Bankiem PKO BP w Czarnkowie dopiero się rozpoczęła. Szkolna Kasa Oszczędności była promowana na stronie internetowej naszej szkoły oraz na Facebook. Promocja SKO przez pracowników banku, podczas zebrania z rodzicami miała duży wp ...

0
1