1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
9
Blog SKO

SKO w SP Sarbia

SKO w SP Sarbia

Grudzień

Grudzień to miesiąc, w którym pragniemy czynić dobro. Dlatego przystąpiliśmy do następujących akcji: zbiórka karmy dla psów i kotów dla schroniska w Jędrzejewie, kiermasz świąteczny oraz zakupienie prezentu na święta dla wychowanków Ośrodka " Mój dom" w Gębicach.

0

Planowanie przyszłości z finansami

Ósmoklasiści rozważają swoją przyszłość przy herbatce z pracownikiem banku PKO BP.

0

Ciasteczka z wróżbą

Kup ciastko- a dowiesz się co Cię czeka w przyszłości! :-D

0

Listopad

W listopadzie, my opiekunki SKO zaprosiłyśmy do naszej szkoły panią kierownik Banku PKO BP, aby przeprowadziła dwa zajęcia (dla młodszych, jak i starszych uczniów) na temat historii walut pochodzących z różnych krajów. Na przełomie listopada i grudnia ogłoszony został konkurs plastyczno- techniczny, ...

0

Październik miesiącem oszczędzania

W październiku uczniowie pierwszej klasy zostali prawnymi członkami SKO. Otrzymali własne książeczki do wpłacania oszczędności. Na uroczystości pasowania była obecna dyrektor banku PKO BP SA W Czarnkowie. W październiku zorganizowałyśmy zbiórkę kasztanów dla uczniów naszej szkoły. Wszyscy uczniowi ...

0

Witajcie w nowym roku szkolnym. Zapraszam Was do odwiedzania naszej strony. Mamy mnóstwo pomysłów, które chcemy zrealizować. Pozdrawiamy.

We wrześniu opracowałyśmy plan działania na dany rok szkolny i zachęciłyśmy pierwszoklasistów do dołączenia do członków SKO.

0

Czerwiec

Promowanie działań SKO z maskotką Pancernika. Dzień Patrona, Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Akcja,, Sprzątamy las". Podsumowanie działań SKO w minionym roku szkolnym.

0

Maj

Wycieczka kl.IV-VIII do Warszawy. Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w Warcabach 64- polowych w Żerkowie. Festiwal Nauk w Zespole Szkół im. J. Nojego w Czarnkowie. Dzień Strażaka. Testy wiedzy SKO.

0

Kwiecień

Warcabistą dobrze być i w gminnym turnieju pionki przeciwnika zbić. O naszą planetę warto dbać i w Dniu Ziemi okolice sprzątać. Escape room fajny jest i naszą wiedzę poszerza też. Produkty do ciasta waż i mierz, wtedy sukces pewny jest. Oszczędzaj swe pieniądze w Banku PKO BP, możesz tam bezpiecz ...

0

Marzec

Wiosna cieplejszy wieje wiatr. Konkurs szkolny na ,, Najpiękniejszą wiosenną klasę". Zbieramy elektrośmieci - akcja społeczności szkolnej i lokalnej. Dzień bez plecaka- przeprowadzenie zajęć poza klasą. SOS Ukraina - pomagamy jak tylko potrafimy: zbiórka żywności, odzieży, pieniędzy. Kiermasz ksi ...

0
1 2 3 następna ostatnia