1 2 następna ostatnia

Tajemniczy drapieżnik z drzew
Poznaj panterę mglistą
5
Blog SKO

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu. Jesteśmy szkołą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z SKO i mamy nadzieję, że do naszego grona dołączą kolejne osoby. Z nadejściem listopada rozpoczęliśmy przygodę z Żyrafką, która wprowadza nas w tajniki działalności SKO. Na naszym blogu będziemy zamieszczać najciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania bloga oraz do głosowania i komentowania :).

Reprezentanci szkoły na przeglądzie kolęd i pastorałek

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Gminnym przeglądzie kolęd i pastorałek w Mokrem. Zdobyli miejsca na podium oraz wyróżnienia. Gratulujemy 😀 👏.

10

Góra pluszaków 😍

Dzisiaj dobiegła końca akcja "Misie Ratownisie, podziel się pluszakiem ". Nasi uczniowie oddali bardzo dużo swoich pluszowych przyjaciół, by w ten sposób pomóc dzieciom w ciężkich chwilach. Misie będą wsparciem dla dzieci poszkodowanych w wypadkach. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji 👏👏 ...

6

Wieczór z nutką humoru ;)

Uśmiech dla wszystkich na dobranoc 😁.

8

Misie Ratownisie

Nasza szkoła bierze udział w akcji MISIE RATOWNISIE, PODZIEL SIĘ PLUSZAKIEM. Jest to zbiórka pluszowych maskotek dla dzieci poszkodowanych w wypadkach.

3

Historia finansów w pigułce

Na przestrzeni wieków środkami płatniczymi było wiele różnorodnych rzeczy, przedmiotów a nawet zwierząt. Historia finansów sięga 10000 lat p.n.e. i to właśnie wtedy najpopularniejszą formą zapłaty były zwierzęta. Z biegiem czasów ludzie wybierali inne rodzaje "pieniądza". Zaliczyć tutaj możemy wyrob ...

13

Dzień składanek i łamigłówek

29.01 obchodzony jest dzień składanek i łamigłówek. Tego dnia warto poddać swój mózg nowym wyzwaniom. Podczas rozwiązywania łamigłówek oraz tworzenia pięknych ozdób ze składanego papieru, wyrabiamy w sobie kreatywność i wyobraźnię oraz uczymy się logicznego myślenia.

8

Świętowania ciąg dalszy :)

21 oraz 22 stycznia obchodzimy dzień naszych kochanych babć i dziadków. Historia dotycząca powstania tych specjalnych dni związana jest prawdopodobnie z tygodnikiem "Kobieta i życie". W tej właśnie gazecie, w 1964 roku, pojawiła się propozycja utworzenia Dnia Babci. Po pewnym czasie propozycję tą po ...

26

Urodziny Szkolnych Blogów 🎉😀

Dzisiaj obchodzimy DZIEWIĄTE URODZINY Szkolnych Blogów 🙂. Wszystkiego najlepszego dla całego Zespołu 😁. Dziękujemy za wszystko i prosimy o więcej 😉. Brawa dla Was 👏👏👏 🎂!!!

10

Dzień Kubusia Puchatka 🍯🙂

Dzisiaj (18.01) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Data ta nie jest przypadkowa. W tym dniu (18.01.1882 r.) urodził się pisarz Alan Aleksander Milne - autor przygód o misiu, którego pokochały dzieci na całym świecie.

13

85. urodziny SKO :)

Dzisiaj świętujemy ważne urodziny 🎉🙂 - to już 85 lat od przekazania SKO pod opiekę PKO Banku Polskiego (ówczesna nazwa to Pocztowa Kasa Oszczędności). Cieszymy się, że razem z Wami możemy świętować tak poważną rocznicę 👏 🎉 😃.

8
1 2 następna ostatnia