1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
27
Blog SKO

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu. Jesteśmy szkołą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z SKO i mamy nadzieję, że do naszego grona dołączą kolejne osoby. Z nadejściem listopada rozpoczęliśmy przygodę z Żyrafką, która wprowadza nas w tajniki działalności SKO. Na naszym blogu będziemy zamieszczać najciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania bloga oraz do głosowania i komentowania :) .

Wizyta górników

W dniu dzisiejszym uczniów klas młodszych odwiedzili górnicy w pięknych, odświętnych strojach. Przekazali dzieciom ważne i interesujące wiadomości związane z pracą pod ziemią oraz wyświetlili krótkie filmy m.in. o wydobywaniu ropy.

0

Niespodzianki od SKO

Uczniowie, którzy posiadają konto SKO otrzymali okrągłe i mięciutkie gadżety, które natychmiast sprawdzili 🏐 🥎 😁.

2

10.12 - Dzień Praw Człowieka

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka obchodzony jest corocznie 10 grudnia w rocznicę podpisania przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (1948r.). 10 grudnia organizowane są m.in. konferencje, akcje edukacyjne uświadamiające znaczenie praw człowieka, ich treść i sposoby obrony. Dużą uwagę poś ...

0

Drugie spotkanie ze Św. Mikołajem 😉

Uczniowie klas młodszych spotkali Św. Mikołaja po przedstawieniu teatralnym w MGOKiS w Zagórzu. Aktorzy przygotowali występ, w którym przypomnieli dzieciom o najważniejszych wartościach życiowych. Występ zakończył się niespodziewanym pojawieniem się Św. Mikołaja z workiem słodkich prezentów 😁.

0

Mikołajki

W dniu 6 grudnia naszą szkołę odwiedził wyczekiwany gość. Św. Mikołaj został bardzo mile przyjęty przez wszystkich, głównie przez młodszą część społeczności szkolnej. Dzieci zaśpiewały piosenki dla Mikołaja i z wypiekami na twarzy czekały na prezenty. Na wszystkich twarzach gościła ogromna radość 😊 ...

0

Dobrej nocki dla wszystkich SKO-wiczów

NIECH DZISIEJSZA NOC BĘDZIE PODRÓŻĄ W PIĘKNE I BEZTROSKIE SNY :)

4

"SHREK" baśń o tolerancji

19.11.2019 r. uczniowie klas młodszych wzięli udział w przedstawieniu teatralnym "Shrek" baśń o tolerancji. Dzieci dowedziały się na czym polega tolerancja oraz, że każdy człowiek jest tak samo ważny.

0

Pierwsi SKO-wicze

Od dzisiaj możemy oficjalnie rozpocząć oszczędzanie z SKO i Żyrafką :) .

4

Dzień życzliwości 😊

21 listopada uznawany jest jako Światowy Dzień Życzliwości. To dzień pozytywnych emocji, tolerancji oraz dobrych uczynków.

2

20.11.2019 r. - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj, tj. 20 listopada, przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu mówiącego o prawach dziecka - "Konwencja o prawach dziecka". Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Dlatego też w naszej szkole przeprowadzone zostały zajęcia nt. praw dziecka or ...

4
1 2 następna ostatnia