1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
12
Blog SKO

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

SKO w SP nr 1 w Zagórzu

Witamy wszystkich na blogu Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu. Jesteśmy szkołą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z SKO i mamy nadzieję, że do naszego grona dołączą kolejne osoby. Z nadejściem listopada rozpoczęliśmy przygodę z Żyrafką, która wprowadza nas w tajniki działalności SKO. Na naszym blogu będziemy zamieszczać najciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania bloga oraz do głosowania i komentowania :).

Świętowania ciąg dalszy :)

21 oraz 22 stycznia obchodzimy dzień naszych kochanych babć i dziadków. Historia dotycząca powstania tych specjalnych dni związana jest prawdopodobnie z tygodnikiem "Kobieta i życie". W tej właśnie gazecie, w 1964 roku, pojawiła się propozycja utworzenia Dnia Babci. Po pewnym czasie propozycję tą po ...

19

Urodziny Szkolnych Blogów 🎉😀

Dzisiaj obchodzimy DZIEWIĄTE URODZINY Szkolnych Blogów 🙂. Wszystkiego najlepszego dla całego Zespołu 😁. Dziękujemy za wszystko i prosimy o więcej 😉. Brawa dla Was 👏👏👏 🎂!!!

8

Dzień Kubusia Puchatka 🍯🙂

Dzisiaj (18.01) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Data ta nie jest przypadkowa. W tym dniu (18.01.1882 r.) urodził się pisarz Alan Aleksander Milne - autor przygód o misiu, którego pokochały dzieci na całym świecie.

13

85. urodziny SKO :)

Dzisiaj świętujemy ważne urodziny 🎉🙂 - to już 85 lat od przekazania SKO pod opiekę PKO Banku Polskiego (ówczesna nazwa to Pocztowa Kasa Oszczędności). Cieszymy się, że razem z Wami możemy świętować tak poważną rocznicę 👏 🎉 😃.

8

Bezpieczne ferie

Ferie zimowe to dla dzieci oraz młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby ferie przebiegły szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa: 1. Omijaj zamarznięte jeziora, rzeki, stawy! 2. Wybieraj bezpieczne miejsca do za ...

1

Noworoczne życzenia 🎉🎉🎉

 W nowym 2020 roku życzymy Wszystkim: radości, która będzie towarzyszyć każdego dnia, spełnienia marzeń - co do jednego, miłości takiej, jakiej świat nie widział, zdrowia, pieniędzy oraz samych sukcesów! 🙂🎉

20

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 🎄🙂

Życzymy Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością, a błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe życie.

8

Kiermasz przedświąteczny 🎄⭐

Dnia 19.12.2019 r. w SP nr 1 w Zagórzu odbył się kiermasz przedświąteczny. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego realizacji a gościom za tak liczne przybycie 😊. Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie oraz zakup ciast i rękodzieł 👏👏👏💛🧡❤. Uzbierana kwota podczas kiermaszu zostanie przekazana na ...

4

Przygotowanie do kiermaszu świątecznego

Nauczyciele sobotni czas poświęcili na przygotowanie świątecznych stroików i ozdób. Będzie można je obejrzeć i zakupić podczas czwartkowego kiermaszu w naszej szkole. Do nabycia będzie również wiele pięknych ozdób oraz słodkości autorstwa sympatyków naszej szkoły 🙂 👍. Serdecznie zapraszamy 👉 SP nr ...

2

Wizyta górników

W dniu dzisiejszym uczniów klas młodszych odwiedzili górnicy w pięknych, odświętnych strojach. Przekazali dzieciom ważne i interesujące wiadomości związane z pracą pod ziemią oraz wyświetlili krótkie filmy m.in. o wydobywaniu ropy.

0
1 2 3 następna ostatnia