Wyjątkowe spotkanie w Pałacu na Wyspie
2 czerwca o godz. 18.00 odbyło się uroczyste spotkanie dla opiekunów SKO oraz dyrektorów najlepszych szkół.
Maria Skłodowska-Curie powiedziała kiedyś o sobie: "Jestem z tych, którzy wierzą, że nauka jest czymś bardzo pięknym". Przyłączając się do tych słów PKO BP zaprosiło najaktywniejszych opiekunów SKO do udziału w fascynującym spotkaniu - inspiracji umożliwiającym rozwijanie swojej kreatywności, innowacyjności oraz poszerzanie wiedzy - zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.
Podczas wydarzenia wystąpiła p. Jowita Michalska, specjalistka od edukacji w obszarze nowych technologii i kompetencji przyszłości oraz p. Jacek Rozenek, aktor filmowy i telewizyjny, coach, a także trener nowej generacji. Gospodarzem spotkania była niezastąpiona Dyrektor Biura Młodego Klienta PKO BP - p. Małgorzata Kocoń.
W inspirowaniu się oraz przyswajaniu wiedzy sprzyjała przepiękna lokalizacja - Pałac na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.
Zwieńczeniem spotkania oraz doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami była uroczysta kolacja. Chętni mieli możliwość samodzielnego zwidzenia Pałacu na Wyspie oraz zapoznania się z dziełami sztuki autorstwa najważniejszych artystów szkół europejskich XVII i XVIII wieku, w tym m.in. Marcella Bacciarellego.
Bardzo dziękuję za możliwość udziału w tym wyjątkowym spotkaniu oraz wspólnego odkrywania piękna nauki i Pałacu na Wyspie.