Uroczysta Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli
13 października 2023 r. w Warszawie, w zabytkowym budynku Centrum biznesowym „Ufficio Primo” w podziemnej kondygnacji odbyła się „Gala Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”.
Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od rozdania nagród dla najlepiej działających w Polsce Szkolnych Kas Oszczędności. Opiekunka SKO naszej szkoły tego wieczoru odebrała Złotą Odznakę SKO.
Małgorzata Kocoń, dyrektor Biura Młodego Klienta, podziękowała opiekunom SKO za entuzjazm i zaangażowanie w realizowanie założeń programu SKO, korzystanie z opracowywanych oraz udostępnianych przez bank nowości edukacyjnych, a także dodawanie do nich swoich autorskich pomysłów. Odbył się również lektorat Magdaleny Bigaj, medioznawczyni, badaczki i działaczki społecznej, jak również twórczyni i prezeski Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa; autorki książki „Wychowanie przy ekranie”, umieszczonej na liście 100 Kobiet Roku 2022 przez magazyn Forbes Women. Tego wieczora wystapił także Wiceprezes PKO TFI Grzegorz Chłopek, który zaprezentował wykład o zarzadzaniu finansowym z perspektywy dzieci i dorosłych. Całość zwieńczył piękny i wzruszający koncert Natalii Kukulskiej oraz uroczysta kolacja.
W poniedziałek Was odwiedzamy, serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanego tygodnia!
Gratulujemy i pozdrawiamy:)
Wspaniale, pozdrawiamy.