1

Czy istnieją pieniądze cięższe od nosorożca?
Przed wynalezieniem pieniędzy wymieniano towar za towar, np. płacono solą czy koralikami za warzywa lub mięso. Ale jest pewna wyspa, której mieszkańcy mieli zupełnie inny pomysł.
6
Blog SKO

ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

Piszą o nas!

Jesteśmy bardzo dumni, działalność naszego koła SKO została zauważona i pojawił się o nas artykuł. Szczegóły w poście poniżej!

0

Nasi Mistrzowie Oszczędzania!

Najbardziej zaangażowani w oszczędzanie uczniowie zostali nagrodzenie na Apelu Podsumowującym prace w roku szkolnym 2021/2022!

0

Wasze wpisy na bloga

Oto Wasze najciekawsze wpisy na temat znaczenia pieniędzy w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkich do miłe i pouczającej lektury!

0

I znowu pomagamy!

Dziękujemy Wam za udział w naszym kiermaszu!

0

Jedziemy na warsztaty!

Prelekcja i warsztaty pt. „Jak bogacili się Tarnowscy” w Muzeum Tarnowskich w Tarnobrzegu

0

Wycieczka edukacyjna SKO do banku PKO w Tarnobrzegu

Czerwiec obfituje w wycieczki szkolne. Na jedną z nich wybrali się uczniowie należący do Szkolnej Kasy Oszczędności do Banku PKO BP w Tarnobrzegu!

0
1