1


ZSiP Baranów Sandomierski

ZSiP Baranów Sandomierski

Witajcie na blogu SKO Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim:) Jesteśmy szkołą w której SKO ma już bogatą tradycje, ale w obecnej formie istnieje od 2016 roku. Nasza szkoła to zespół szkół, w skład których wchodzi: przedszkole i szkoła podstawowa i gimnazjum. Mieścimy się w Baranowie Sandomierskim-mieście uroczym ze sławnym na całą Polskę zamkiem. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Prosimy o komentarze i POLUBIENIA:)

UWAGA KONKURS SKO!

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy wpis o oszczędzaniu na bloga SKO.

0

Z własnym kontem bankowym wkraczamy w dorosłość!

W trosce o najstarszych uczniów naszej szkoły do naszej szkoły na specjalne spotkanie dotyczące możliowści oszczędzania i proorientacji zawodowej z zakresu pracy w bankowości przybyły przedstawicielki banku PKO BP w Tarnobrzegu p.Wioletta Gołąb i p.Eliza Dachor. Panie te systematycznie współpracują ...

3

"Oszczędzanie w Szkolnej Kasie" autor-Martynka Borowiec

Drodze SKOowicze i nie tylko. Zapraszam Was do lektury pouczającego wiersza o oszczędzaniu autorstwa uczennicy klasy V b Martynki Borowiec.

4
1